Horoskop. Jakim partnerem jest Waga?

Agata Kula
Waga jest osobą partnerską. Ceni związki. Lubi, gdy otaczają ją piękno i uczucia. W miłości jest lojalna, wierna.

Waga jest osobą partnerską. Ceni związki. Lubi, gdy otaczają ją piękno i uczucia. W miłości jest lojalna, wierna. Jest pięknym partnerem – patrzy w twoją duszę. Stara się odgadnąć twoje pragnienia i zaspokoić, zanim jeszcze zostaną wypowiedziane. Jest ostatnia do kłótni. Nigdy niczego ci nie wypomni. Uwaga – jest wrażliwa i ma problemy z jasnym komunikowaniem tego, co chce. Chciałaby, żeby jest pragnienia też były odgadywane. Chyba przecenia wartość kompromisów i pogodnego milczenia. Mimo że zgodzi się prawie na każdą rzecz, żeby tylko był spokój – nie zawsze będzie z tym szczęśliwa. Wagę trzeba do wielu rzeczy ośmielać. Ona zawsze chętnie ci pomoże – będąc z nią w związku, należy pamiętać, że jej też od czasu do czasu potrzebna jest pomoc.  


Waga może znaleźć szczęście w ramionach Byka, Panny, Strzelca, Koziorożca.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Waga
Waga bywa solidarna, uczciwa, zawsze jest razem z klasą, nie wyłamuje się ze wspólnych wagarów i wymiany ściągami. Nie koniecznie dlatego że bardzo ją to pociąga.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt