Horoskop. Jakim partnerem jest Lew?

Agata Kula
Lew to osoba o złotym sercu. Skutecznie swoją wrażliwość i dobroć ukrywa pod płaszczem rozkazów i dominacji.

Lew to osoba o złotym sercu. Skutecznie swoją wrażliwość i dobroć ukrywa pod płaszczem rozkazów i dominacji. Niełatwo czasem z Lwem wytrzymać. Żeby dobrze z nim żyć, należałoby mu wciąż schlebiać, adorować go. Czasem przymknąć oko na to, co robi. Lew musi być w centrum zainteresowania, musi być podziwiany, musi czuć, że ma posłuch. Jeśli jesteś w stanie stworzyć takie pozory, jeśli codziennie powiesz mu choć jeden komplement, jeśli potrafisz patrzeć mu prosto w serce i lekceważyć tę całą „lwią otoczkę” - to jest duża szansa na to, że będziecie szczęśliwi.  


Lew nadaje się na partnera dla kogoś ambitnego, kogoś z otwartym umysłem, wierzącego we własne możliwości. Dobrze mu będzie z Baranem, drugim Lwem.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt