Horoskop dla Pani Koziorożec

Agata Kula
Znak zodiaku: Koziorożec 22 XII – 20 I

Pani Koziorożec to mistrzyni koncentracji i namysłu. Nikt tak jak ona nie potrafi zmotywować się do działania i narzucić sobie dyscypliny. Jest bardzo konsekwentna i ambitna, pracowita, zazwyczaj osiąga swoje cele i wymarzony status materialny. Ma silną wolę.


Kobieta Koziorożec umie być dobrą przyjaciółką i partnerką. Niestety, nie zawsze jej wychodzi okazywanie uczuć. Z zewnątrz może się wydawać osobą oschłą i zimną, ale tak naprawdę jest bardzo wrażliwa i uczuciowa. Wierna i lojalna, można na niej polegać.


Pani Koziorożec najwięcej wymaga od siebie. Swoje porażki analizuje bardzo dokładnie i wyciąga wnioski na przyszłość. Dlatego też udaje jej się nie powtarzać wciąż tych samych błędów. Jest też refleksyjna. Może wydawać się nieco wycofana. To dlatego że kobieta Koziorożec kieruje się raczej rozumem niż emocjami. Lubi wszystko gruntownie przemyśleć, zanim podejmie jakąkolwiek decyzję. Bywa też bardzo niezależna oraz – samowystarczalna.


Koziorożec dobrze czuje się sam. Jeśli zamknąć go nad pracą, która może przynieść mu awans i majątek, to jest w siódmym niebie. Zapomni o całym świecie. Będzie szczęśliwy, że może zrealizować swoje ambicje. Pani Koziorożec jest dość skryta. Tylko nielicznych dopuszcza do swojego bogatego wewnętrznego świata i tajemnic. Intuicyjnie wyczuwa fałszywych przyjaciół i podejrzane projekty.


Koziorożec dobrze czuje się w towarzystwie Byka, Panny, Koziorożca. Znaki nieprzychylne Koziorożcom to Baran, Lew i Strzelec.


Szczęśliwy dzień Koziorożca to sobota, feralny poniedziałek. Metal Koziorożca to ołów, kamień onyks, kolor czarny, szczęśliwa cyfra 3. Kwiatem Koziorożca jej narcyz, a rośliną cyprys. Koziorożec powinien dbać o swój woreczek żółciowy.


Nasza rada dla Koziorożca: czasem otwarcie się na świat pomaga. Możesz oczekiwać najlepszego.


Znane Koziorożce: Adam Mickiewicz, Elvis Presley, Izaak Newton, Małgorzata Musierowicz, Joanna d'Arc, Tadeusz Boy-Żeleński.