Horoskop dla Pani Koziorożec

Agata Kula
Znak zodiaku: Koziorożec 22 XII – 20 I

Pani Koziorożec to mistrzyni koncentracji i namysłu. Nikt tak jak ona nie potrafi zmotywować się do działania i narzucić sobie dyscypliny. Jest bardzo konsekwentna i ambitna, pracowita, zazwyczaj osiąga swoje cele i wymarzony status materialny. Ma silną wolę.


Kobieta Koziorożec umie być dobrą przyjaciółką i partnerką. Niestety, nie zawsze jej wychodzi okazywanie uczuć. Z zewnątrz może się wydawać osobą oschłą i zimną, ale tak naprawdę jest bardzo wrażliwa i uczuciowa. Wierna i lojalna, można na niej polegać.


Pani Koziorożec najwięcej wymaga od siebie. Swoje porażki analizuje bardzo dokładnie i wyciąga wnioski na przyszłość. Dlatego też udaje jej się nie powtarzać wciąż tych samych błędów. Jest też refleksyjna. Może wydawać się nieco wycofana. To dlatego że kobieta Koziorożec kieruje się raczej rozumem niż emocjami. Lubi wszystko gruntownie przemyśleć, zanim podejmie jakąkolwiek decyzję. Bywa też bardzo niezależna oraz – samowystarczalna.


Koziorożec dobrze czuje się sam. Jeśli zamknąć go nad pracą, która może przynieść mu awans i majątek, to jest w siódmym niebie. Zapomni o całym świecie. Będzie szczęśliwy, że może zrealizować swoje ambicje. Pani Koziorożec jest dość skryta. Tylko nielicznych dopuszcza do swojego bogatego wewnętrznego świata i tajemnic. Intuicyjnie wyczuwa fałszywych przyjaciół i podejrzane projekty.


Koziorożec dobrze czuje się w towarzystwie Byka, Panny, Koziorożca. Znaki nieprzychylne Koziorożcom to Baran, Lew i Strzelec.


Szczęśliwy dzień Koziorożca to sobota, feralny poniedziałek. Metal Koziorożca to ołów, kamień onyks, kolor czarny, szczęśliwa cyfra 3. Kwiatem Koziorożca jej narcyz, a rośliną cyprys. Koziorożec powinien dbać o swój woreczek żółciowy.


Nasza rada dla Koziorożca: czasem otwarcie się na świat pomaga. Możesz oczekiwać najlepszego.


Znane Koziorożce: Adam Mickiewicz, Elvis Presley, Izaak Newton, Małgorzata Musierowicz, Joanna d'Arc, Tadeusz Boy-Żeleński.

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Koziorożec
Koziorożce to ciekawe młode osoby. Przyjaciół od serca mają niewielu – ale za to niezwykle lojalnych, bo i Koziorożce to bardzo lojalne osoby.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt