Horoskop. Jakim partnerem jest Rak?

Agata Kula
Partner Rak to ideał przyjaciela i partnera, a także rodzica – pod względem emocjonalnym. Jest czuły, opiekuńczy, do miłości podchodzi bardzo serio i z wielkim zaangażowaniem

Partner Rak to ideał przyjaciela i partnera, a także rodzica – pod względem emocjonalnym. Jest czuły, opiekuńczy, do miłości podchodzi bardzo serio i z wielkim zaangażowaniem. Ważne dla niego są uczucia i życie wewnętrzne. Co nie znaczy, że nie umie się pokłócić. Chociaż raczej jest spokojny, czasem wycofany. Jeśli chcesz do niego dotrzeć, użyj swojej wrażliwości i intuicji. Raka pokrywa skorupka dystansu, która ma go chronić przed światem. W rzeczywistości łatwo go zranić, łatwo urazić jego uczucia. Ale jeśli ktoś ma cię kochać aż do grobowej deski – to zdecydowanie Rak. Rak jest osobą partnerską i przyjacielską.  


Rak dobrze się czuje w towarzystwie Skorpiona, Ryb, Raka i Panny i ma duże szanse życiowego partnera znaleźć właśnie wśród tych znaków.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Ryba
  data urodzenia: 21.02

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt