horoskop opisowy

Znaki zodiaku

Znaki  zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
 

Horoskop, czyli podglądanie godziny

Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
 

Horoskop dla Pani Baran

Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
 

Horoskop dla Pani Byk

Horoskop dla Pani Byk
Znak zodiaku: Byk 21 IV – 22 VPani Byk to osoba urodziwa, utalentowana, uduchowiona i bardzo sexy. A przy tym uczciwa aż do przesady. Lubi mieć pieniądze i jeśli ich potrzebuje, wykopie je spod ziemi. Przy tym jest też bardzo wrażliwa, chociaż nie okazuje tego. Uchodzi za realistkę, w środku ukrywa romantyczkę.
 

Horoskop - Bliźnięta. Jakie są Bliźnięta?

Horoskop - Bliźnięta. Jakie są Bliźnięta?
Znak zodiaku: Bliźnięta 22 V – 20 VIPani spod znaku Bliźniąt to wulkan energii, ma sto pomysłów na minutę, uczy się łatwo i z przyjemnością, jest inteligentna, dowcipna i ma interesującą osobowość. Lubi zmiany i niespodzianki. Wciąż chce doświadczać czegoś nowego, wciąż chce realizować jakieś nowe pomysły.
 

Horoskop dla Pani Rak

Horoskop dla Pani Rak
Znak zodiaku: Rak 21 VI – 22 VIIPani Rak ma dużo tak zwanej kobiecej intuicji. Na kilometr wyczuje wroga, jak i przyjaciela. Jest wrażliwa, romantyczna, ma bujną wyobraźnię i często wiele talentów. Rak ma usposobienie raczej pesymistyczne. Często kobiecie Rak towarzyszy jakiś podskórny lęk, którego nie potrafi okiełznać.
 

Horoskop dla Pani Lew

Horoskop dla Pani Lew
Znak zodiaku: Lew 23 VII – 22 VIIIKobieta Lew jest piękna, dumna, zgrabna i dostojna. Kobieta Lew lubi być adorowana, lubi być w centrum zainteresowania. Często to piękna idealistka o potężnej sile woli, niezależna, żyjąca pełnią życia kobieta.
 

Horoskop - jaka jest Panna?

Horoskop - jaka jest Panna?
Znak zodiaku: Panna 23 VIII – 22 IXPanna jest wymarzoną partnerką życiową. Zawsze można na niej polegać. Panna jest uczciwa, uczynna, oszczędna i namiętna. Uwielbia kochać i być kochaną. Uwielbia seks, który jest dla niej źródłem radości.
 

Horoskop - jaka jest Waga?

Horoskop - jaka jest Waga?
Znak zodiaku: Waga 23 IX – 23 XPani Waga zawsze otoczona jest gronem wielbicieli. Będzie miała w czym wybierać. To dobrze, gdyż Waga nie znosi monotonii i samotności. Woli rozrywkę, dobre towarzystwo i wszystko, co kolorowe.
 

Horoskop dla Pani Skorpion

Horoskop dla Pani Skorpion
Znak zodiaku: Skorpion 24 X – 21 XIPani Skorpion to kobieta o niezwykłym temperamencie. Jest pełna pasji, przebojowa, odważna, niezależna,ambitna, i atrakcyjna. Elektryzuje roztaczanym erotyzmem, przykuwa uwagę wyglądem, osobowością, niecodziennymi zachowaniami, oryginalnymi pomysłami.
 

Horoskop dla Pani Strzelec

Horoskop dla Pani Strzelec
Znak zodiaku: Strzelec 22 XI – 21 XIIKobieta spod znaku Strzelca to urodzona optymistka. Tryska energią i wierzy w ludzi. Chce i umie zmieniać świat. Podniesie na duchu nawet osobę w depresji. Jej beztroska i radość życia udzielają się wszystkim naokoło. Zaraża entuzjazmem. Zawsze ma dobry humor.
 

Horoskop dla Pani Koziorożec

Horoskop dla Pani Koziorożec
Znak zodiaku: Koziorożec 22 XII – 20 I Pani Koziorożec to mistrzyni koncentracji i namysłu. Nikt tak jak ona nie potrafi zmotywować się do działania i narzucić sobie dyscypliny. Jest bardzo konsekwentna i ambitna, pracowita, zazwyczaj osiąga swoje cele i wymarzony status materialny. Ma silną wolę.
 

Horoskop dla Pani Wodnik

Horoskop dla Pani Wodnik
Znak zodiaku: Wodnik 20 I - 19 IIPani Wodnik musi być wolna. Wolność, niezależność, indywidualizm – to coś, co kocha. Nigdy nie narzuca własnego zdania innym. Nigdy nie zrobi tego samego dwa razy tak samo. Wciąż eksperymentuje, zaskakuje, odkrywa. Cechuje ją ciekawość poznawcza i entuzjazm.
 

Horoskop - Ryby

Horoskop - Ryby
Znak zodiaku: Ryby 19 II – 20 IIIKobieta spod znaku Ryb to uduchowiona, wrażliwa istota, trochę introwertyczka, ale życzliwa ludziom. Natura altruistyczna. Łatwo ją zranić i wykorzystać. Cierpi w milczeniu. Konfliktów unika, kiedy robi się gorąco, usuwa się w cień. Jej świat to wyobraźnia.
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 30.05

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt