Horoskop. Jakim partnerem jest Byk?

Agata Kula
Byk jest osobą uczciwą, lojalną, wierną i sexy. Przy tym potrafi zadbać i o dom, i o finanse. Jest też bardzo rodzinny.

Byk jest osobą uczciwą, lojalną, wierną i sexy. Przy tym potrafi zadbać i o dom, i o finanse. Jest też bardzo rodzinny. Można powiedzieć, że dla niektórych Byków rodzina czy związek to prawdziwa świętość. Byk może być partnerem doskonałym, jeśli tylko pozwolić mu, by od czasu do czasu robił tyko to, na co ma ochotę. Jeśli nie przeszkadza ci fakt, że Byk z natury uwielbia flirt i lubi flirtować z całym światem – to możesz z nim stworzyć szczęśliwy, partnerski związek. Byk po prostu od czasu do czasu musi dać ujście swojej byczej naturze. Wynagrodzi ci to w sypialni. Byk kocha seks i miłość. Kochankiem jest czułym, wytrwałym i prawdziwie zaangażowanym. Zanim ciało ostygnie, powierzy ci swoje największe sekrety.Byk to osoba dość zgodna i kompromisowa, a przy tym pogodna. Większości osób udaje się z nim dogadać. Najlepiej radzą sobie z tym Ryby, Wagi, Lwy i Strzelcy.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt