Horoskop. Jakim partnerem jest Strzelec?

Agata Kula
Strzelec może być partnerem prawie każdego. Jest osobą optymistyczną, radosną, wrażliwą, szybko znajduje z ludźmi nić porozumienia.

Strzelec może być partnerem prawie każdego. Jest osobą optymistyczną, radosną, wrażliwą, szybko znajduje z ludźmi nić porozumienia. Swojemu partnerowi chętnie pomoże, bez względu na okoliczności. Jest bardzo taktowny, dlatego łatwo się z nim żyje. Za to czasem trudno zaplanować przyszłość. Bo Strzelec często zmienia zdanie. Czasem też obiekt zainteresowań. Ale zawsze kocha szczerze, z głębi duszy. Jest też bardzo zgodny, nigdy nie zostawi cię na lodzie.  

W związku inspiruje. Wciąż wpada na jakieś pomysły, próbuje coś zmieniać na lepsze. Potrafi też zaskakiwać. Pamięta o wszystkich data i rocznicach i lubi je celebrować.


Strzelce bardzo dobrze dogadują się z Wagami, Wodnikami, Bykami.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt