Horoskop dla Pani Lew

Agata Kula
Znak zodiaku: Lew 23 VII – 22 VIII

Kobieta Lew jest piękna, dumna, zgrabna i dostojna. Kobieta Lew lubi być adorowana, lubi być w centrum zainteresowania. Często to piękna idealistka o potężnej sile woli, niezależna, żyjąca pełnią życia kobieta.


Lwice są entuzjastyczne, szlachetne, mają zdrowe poczucie własnej wartości. Są wspaniałymi szefowymi, dyrektorkami i prezeskami. Szefową spod znaku Lwa należy komplementować i doceniać, wtedy – zrobi dla swoich pracowników wszystko.


Pani Lew jest realistką, potrafi trzeźwo oceniać świat i własne siły. Potrafi też doskonale planować i wypełniać plany. Zazwyczaj wszystko jej się udaje. Kobieta Lew ma tendencję do dominacji, lubi kiedy ludzie się jej słuchają i wszystko toczy się po jej myśli.


W miłości pani Lew jest bardzo namiętna. Bardzo łatwo się też zakochuje. Ale za to beznadziejnie i do szaleństwa. Każda miłość jest dla niej pierwsza i najważniejsza. Nikt nie zmienia obiektu zainteresowania tak często jak Lew.


Każdy horoskop wymienia takie wady pani Lew jak: dążenie do władzy, samouwielbienie, pragnienie zaszczytów i uwagi, egoizm i dumę. Ale pani Lew po prostu wie, czego chce i zna swoją wartość. Jest inteligentna i wytrwała, dlatego często odnosi sukcesy.


Kobieta Lew dobrze się czuje w towarzystwie Wagi, Strzelca, Barana i drugiego Lwa, nienajlepiej zaś w otoczeniu Byków, Wodników i Skorpionów.


Nasza rada dla pani Lew: Lwico, zainwestuj w przyjaźnie, prawdziwa przyjaźń i udany związek to też wielki życiowy sukces!


Lew – jego szczęśliwy dzień to niedziela, a feralny sobota. Metal Lwa to złoto, kamienie: bursztyn i topaz, kolor złoty i żółty, szczęśliwa cyfra Lwa to 1. Kwiat Lwa to słonecznik, jego najlepiej wykształconym zmysłem jest wzrok, a organem podatnym na choroby wątroba.


Znane Lwy: Madonna, J. K. Rowling (autorka Harrego Pottera), Henry Ford, Napolen Bonaparte, Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Charlize Theron, Ben Affleck.

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt