Horoskop dla Pani Byk

Agata Kula
Znak zodiaku: Byk 21 IV – 22 V

Pani Byk to osoba urodziwa, utalentowana, uduchowiona i bardzo sexy. A przy tym uczciwa aż do przesady. Lubi mieć pieniądze i jeśli ich potrzebuje, wykopie je spod ziemi. Przy tym jest też bardzo wrażliwa, chociaż nie okazuje tego. Uchodzi za realistkę, w środku ukrywa romantyczkę.


Pani Byk, podobnie jak Pani Rak, jest wspaniałą przyjaciółką i partnerką. Jest niezwykle oddana i lojalna. Chociaż ma dużo wdzięku i często bywa duszą towarzystwa, jest raczej zamknięta i nie uzewnętrznia swoich myśli i uczuć. Cechuje ją duży dystans do życia i rzeczywistości. Jest odpowiedzialna, wytrwała, czasem uparta. Te cechy pozwalają jej realizować zamierzone plany.


Kobieta Byk, przy całej swojej pracowitości i obowiązkowości, lubi sobie też poleniuchować. Czasami ujawnia się w niej prawdziwa sybarytka. Talent organizacyjny pozwala jej jakoś pogodzić ogień z wodą, leniuchować, pracować i jeszcze zarabiać pieniądze.


Niektórym Bykom brak silnej woli, bywają uległe, lękliwe i nieśmiałe. Czasem to ich nadmierna uprzejmość każe im robić rzeczy, których tak naprawdę nie chcą. Mimo że Pani Byk to często osoba bardzo wartościowa, brak jej polotu, błyskotliwości, przebojowości, a pesymistyczna wizja rzeczywistości oddala ją od życiowego sukcesu.


Kobieta Byk to urodzona flirciara. Grę w uwodzenie zaczyna już w przedszkolu, a kończy, kiedy zamknie się nad nią wieko trumny. W miłości jest niezwykle zaangażowana, oddaje duszę i ciało. Zgrabna i uśmiechnięta, zazwyczaj przyciąga przychylne spojrzenia adoratorów.


Byk najlepiej czuje się w towarzystwie Ryb, Wag, Lwów i Strzelców, a zdecydowanie gorzej w otoczeniu Panien, Koziorożców i Skorpionów.


Szczęśliwy dzień Byka to piątek, a feralny wtorek. Byk ze wszystkich zmysłów najlepiej wykształcony ma słuch. Jego metal to miedź, a kamienie szmaragd i agat. Kolor Byka to zieleń, a szczęśliwa cyfra 5. Rośliny dla Byka to fiołek i głóg. Byk też powinien uważać na swoją wątrobę, gdyż jest podatna na choroby.


Nasza rada dla Pani Byk: odważ się być sobą! Uzewnętrznianie twoich uczuć wyjdzie Ci tylko na dobre!


Znane Byki: William Szekspir, Samuel Morse (twórca alfabetu), Jan Paweł II, Zygmunt Freud, Penelope Cruz, Cher, Michelle Pfeiffer.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt