Horoskop dla Pani Strzelec

Agata Kula
Znak zodiaku: Strzelec 22 XI – 21 XII

Kobieta spod znaku Strzelca to urodzona optymistka. Tryska energią i wierzy w ludzi. Chce i umie zmieniać świat. Podniesie na duchu nawet osobę w depresji. Jej beztroska i radość życia udzielają się wszystkim naokoło. Zaraża entuzjazmem. Zawsze ma dobry humor.


Pani Strzelec ma dużo potrzebę doskonalenia swojej osobowości. Chce żyć świadomie. Chce być piękna w pięknym świecie. Z chęcią pomaga ludziom, angażuje się w działania społeczne, jest mądra, szlachetna, refleksyjna i ma wspaniałe poczucie humoru. Ma wiele zalet ducha. Strzelec jest osobą bardzo prawą, wrażliwą na czyjąś krzywdę. Kiedy trzeba pomóc, to Strzelec jest pierwszy na miejscu zdarzenia, udziela pierwszej pomocy lub walczy za „wolność waszą i naszą”.


Kobieta Strzelec ma też dużo wdzięku, wyobraźni. Często kieruje się w życiu instynktem i intuicją. Rzadko kiedy się myli. Jej życie jest beztroskie. Czasem aż nazbyt. Pieniędzy nie liczy – ani wtedy, gdy je zarabia (do czego ma talent), ani wtedy kiedy komuś je pożycza lub wydaje. Ma wiele pomysłów i energii, brakuje jej tylko czasami konsekwencji, żeby dokończyć wszystkie projekty.


Kobieta Strzelec to wymarzona partnerka i do rozmowy – umie i uwielbia dyskutować, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia – i do łóżka. Pani Strzelec obdarzona jest dużym temperamentem.


Strzelec i przychylne mu znaki: Baran, Byk, Waga, Wodnik. Znaki nieprzychylne: Rak, Skorpion, Ryby.


Szczęśliwym dniem Strzelca jest czwartek, zaś feralnym środa. Jego metal to cyna, a kamień szafir, turkus i ametyst. Kolorami Strzelca są niebieski i granatowy, jego szczęśliwa cyfra to 3. Kwiaty Strzelca: tulipan, róża, a z roślin groch i dziurawieć. Strzelec powinien uważać na swój system krążenia.


Nasza rada dla Strzelca: Licz pieniądze, zanim je wydasz. Nie rezygnuj z marzeń, idealizm to piękna sprawa, nie pozwól innym, by zatruli Cię swoim cynizmem.


Znane Strzelce: Scarlett Johansson, Tina Turner, Nelly Furtado, Jim Morrison, Frank Sinatra, Maria Callas, Pele, Józef Piłsudski, Mark Twain.

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Strzelec
Strzelec, już od dziecka, lubi marzyć. O czym? Najczęściej o podróżach, przygodach i... pokoju na świecie. Jest bardzo prawy. To on będzie na podwórku bronił pokrzywdzone dzieci.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 21.06

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt