Horoskop. Jakim partnerem jest osoba spod znaku Panny?

Agata Kula
Jeśli lubisz ład w życiu i w domu, jeśli masz ambicje coś osiągnąć, jeśli lubisz seks – związek z Panną to dobry pomysł.

Jeśli lubisz ład w życiu i w domu, jeśli masz ambicje coś osiągnąć, jeśli lubisz seks – związek z Panną to dobry pomysł. Panna o ciebie zadba, ważne wydarzenia wpisze ci w grafik, zrobi porządek w twoje szafce i zapakuje ci drugie śniadanie do pracy. Ona Panięta o wszystkim i równie wiele planuje. Najczęściej też – wszystko idzie po jej myśli. Dlatego też życie w jej towarzystwie upływa gładko i przyjemnie. Pod jednym warunkiem – trzeba się do niej dostosować. Jeśli lubisz żyć z dnia na dzień, nie masz żadnych planów, ani nie wiesz, kim chcesz być – mogą pojawić się konflikty. Musisz też zrozumieć ambicje Panny – ona czasami po prostu musi pracować po godzinach, ale i tak cię kocha. Jeśli ubzdurała sobie, że musi coś zrobić – zrobi to. Lepiej się z tym pogodzić.


Panny najlepsze związki tworzą z Bykami, Koziorożcami, Skorpionami.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt