Horoskop dla Pani Wodnik

Agata Kula
Znak zodiaku: Wodnik 20 I - 19 II

Pani Wodnik musi być wolna. Wolność, niezależność, indywidualizm – to coś, co kocha. Nigdy nie narzuca własnego zdania innym. Nigdy nie zrobi tego samego dwa razy tak samo. Wciąż eksperymentuje, zaskakuje, odkrywa. Cechuje ją ciekawość poznawcza i entuzjazm.


Wodnik to osoba o pięknym wnętrzu. Ważne są dla niej sprawy ducha, idee, marzenia, fantazje. Tym się karmi, tym żyje. To, co niematerialne dotyka Wodnika w małym stopniu. Jeśli masz jakiś kłopot, zwróć się do Pani Wodnik, ona ci pomoże, gdyż lubi pomagać ludziom, zmieniać świat.


Wodnik jest szczery i prawy, nie ma w nim grosza obłudy. Nigdy cię nie oplotkuje, nie oszuka. Jeśli spotka cię niesprawiedliwość, stanie po twojej stronie i będzie cię bronić do upadłego. Na Wodnika zawsze można liczyć.


Pani Wodnik to wielka indywidualistka. Wręcz ekscentryczka. Zawsze ma swoje zdanie i swoją drogę. Ludzie czasem patrzą na nią, jak na wariatkę. Zupełnie jej to nie przejmuje. Ludzie mogą mówić, dopóki nikt nie próbuje ograniczyć jej niezależności, wszystko jest w porządku. Kobieta Wodnik jest zawsze sobą. Udawanie i pozy ją śmieszą. Mówi wprost, nie bawi się w owijanie w bawełnę, ale nigdy nie powie nic przykrego, zawsze jest ciepła i taktowna.


Lubi żyć chwilą. Lubi przygody – małe i duże. Jest tak zaangażowana w życie, że czasem nie starcza jej czasu na miłość. Jest towarzyska, ale bardzo dobrze czuje się też sama ze sobą. Dlatego też jej bliscy mogą się czuć czasem mniej ważni, gdy nie poświęca im tak wielkiej uwagi, jakby mogli sobie życzyć.


Pani Wodnik może wcielać w życie jakieś innowacyjne projekty. Jest inspiracją dla innych, pociąga ją nowatorstwo, przecieranie ścieżek. Świetnie dogaduje się z ludźmi, sprawdzi się w pracy zespołowej. Będzie też lubianą szefową. Kobieta Wodnik z szacunkiem traktuje ludzi, jest otwarta na ich pomysły i światopogląd.


Jeśli ma jakieś wady, to może trochę lekkomyślności, uciekanie w świat marzeń. Bywa nieśmiała. Czasem umiłowanie wolności przeradza się w anarchię, a niezależność wręcz w nieobliczalność.


Wodnik dobrze się czuje z Wagą, Wodnikiem, Bliźniętami, Strzelcem. Znaki Wodnikowi nieprzychylne to Rak, Skorpion, Ryby.


Szczęśliwym dniem Wodnika jest sobota, feralnym niedziela. Wodnik ma najlepiej wykształcony słuch. Jego metal to platyna, kamień szafir, a kolor brązowy. Kwiatem Wodnika jest stokrotka, a szczęśliwą cyfrą 4. Wodnik powinien uważać na swój układ nerwowy.


Nasza rada dla Wodnika: pamiętaj, że oprócz niezależności istnieje jeszcze współzależność. Współzależność to nie spętanie, tylko świadome i odpowiedzialne bycie razem.


Znane Wodniki: Krzysztof Kolumb, Tomasz Edison, Juliusz Verne, Tadeusz Kościuszko, Abraham Lincoln, Karol Darwin, Galileusz, Olga Tokarczuk, Doda.

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Wodnik
Dziecko Wodnik bywa problematyczne. Nastolatek – Wodnik bywa problematyczny tym bardziej. Jeśli ktoś będzie łamał rodzicielskie zakazy to właśnie on – to już jego cecha wrodzona.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt