Horoskop - jaka jest Panna?

Agata Kula
Znak zodiaku: Panna 23 VIII – 22 IX

Panna jest wymarzoną partnerką życiową. Zawsze można na niej polegać. Panna jest uczciwa, uczynna, oszczędna i namiętna. Uwielbia kochać i być kochaną. Uwielbia seks, który jest dla niej źródłem radości.


Mówi się, że Panny to pedantki. Jednak czy zawsze tak jest? To już same wiecie najlepiej. Ważne jest na pewno to, że Panny to osoby zorganizowane, łatwo nawiązujące kontakty, umiejące odnaleźć się z każdym towarzystwie i okolicznościach, dowcipne i pracowite.


Czasami z Panny robi się samotnica – czasem, nad kontakty z ludźmi stawia własne awanse, nad czyjeś potrzeby swój egoizm – wtedy nietrudno znaleźć się samej w czterech ścianach. Ale za to sporo wśród Panien osób wprost genialnych, wybitnie uzdolnionych, szczególnie w naukach ścisłych.


Panna jest ambitna, uzdolniona, pracowita – bardzo łatwo odnieść jej życiowy sukces, i to na każdym polu. Systematyczność i konsekwencja to jej znak firmowy. Jeśli marzysz o dobrym pracowniku – zatrudnij Pannę. Nie zniechęcą jej trudności, nie rozproszy otoczenie ani miłość.


Panna dobrze czuje się w towarzystwie osób spod znaku Byka, Koziorożca, Skorpiona. Strzelec, Ryby i Bliźnięta to znaki, których Panna powinna unikać.


Ponoć główną wadą Panny jest samolubstwo i wygórowana ambicja – nasza rada dla Panny: Panno, zamiast zajmować się pracą po godzinach czy sprzątaniem – daj się porwać miłości!


Szczęśliwym dniem Panny jest środa, feralnym czwartek. Słuch to najlepiej wykształcony słuch Panny. Jej metale to rtęć i złoto, kamień – szafir, agat, kryształ górski. Kolor Panien to popielaty, a szczęśliwa cyfra każdej Panny to 3. Rośliny Panny to: hiacynt, jaśmin oraz: żyto, pszenica, leszczyna. Panna najbardziej podatny na choroby na żołądek. Prosimy pilnować żołądka!


Znane Panny: Greta Garbo, Michael Jackson, Cameron Diaz, Wolfgang Goethe, Salma Hayek, Sophia Loren, Stanisław Lem, Sean Connery, Matka Teresa z Kalkuty.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt