Horoskop - jaka jest Panna?

Agata Kula
Znak zodiaku: Panna 23 VIII – 22 IX

Panna jest wymarzoną partnerką życiową. Zawsze można na niej polegać. Panna jest uczciwa, uczynna, oszczędna i namiętna. Uwielbia kochać i być kochaną. Uwielbia seks, który jest dla niej źródłem radości.


Mówi się, że Panny to pedantki. Jednak czy zawsze tak jest? To już same wiecie najlepiej. Ważne jest na pewno to, że Panny to osoby zorganizowane, łatwo nawiązujące kontakty, umiejące odnaleźć się z każdym towarzystwie i okolicznościach, dowcipne i pracowite.


Czasami z Panny robi się samotnica – czasem, nad kontakty z ludźmi stawia własne awanse, nad czyjeś potrzeby swój egoizm – wtedy nietrudno znaleźć się samej w czterech ścianach. Ale za to sporo wśród Panien osób wprost genialnych, wybitnie uzdolnionych, szczególnie w naukach ścisłych.


Panna jest ambitna, uzdolniona, pracowita – bardzo łatwo odnieść jej życiowy sukces, i to na każdym polu. Systematyczność i konsekwencja to jej znak firmowy. Jeśli marzysz o dobrym pracowniku – zatrudnij Pannę. Nie zniechęcą jej trudności, nie rozproszy otoczenie ani miłość.


Panna dobrze czuje się w towarzystwie osób spod znaku Byka, Koziorożca, Skorpiona. Strzelec, Ryby i Bliźnięta to znaki, których Panna powinna unikać.


Ponoć główną wadą Panny jest samolubstwo i wygórowana ambicja – nasza rada dla Panny: Panno, zamiast zajmować się pracą po godzinach czy sprzątaniem – daj się porwać miłości!


Szczęśliwym dniem Panny jest środa, feralnym czwartek. Słuch to najlepiej wykształcony słuch Panny. Jej metale to rtęć i złoto, kamień – szafir, agat, kryształ górski. Kolor Panien to popielaty, a szczęśliwa cyfra każdej Panny to 3. Rośliny Panny to: hiacynt, jaśmin oraz: żyto, pszenica, leszczyna. Panna najbardziej podatny na choroby na żołądek. Prosimy pilnować żołądka!


Znane Panny: Greta Garbo, Michael Jackson, Cameron Diaz, Wolfgang Goethe, Salma Hayek, Sophia Loren, Stanisław Lem, Sean Connery, Matka Teresa z Kalkuty.