Horoskop. Jakim partnerem jest Ryba?

Agata Kula
Ryba jest nastawiona na duchowość i dawanie. Jest osobą trochę zamkniętą w sobie, ale jak już się da poznać, to okazuje się, że konie można z nią kraść.

Ryba jest nastawiona na duchowość i dawanie. Jest osobą trochę zamkniętą w sobie, ale jak już się da poznać, to okazuje się, że konie można z nią kraść. W związku będzie czuła, wierna, rozmarzona. Życie codzienne z Rybą wydaje się łatwe – Ryba nie jest zaborcza, umie się zająć sobą, a przy tym jest pogodna i pomocna. Ale jest jedno „ale”. Ryba raczej nie powie ci wprost, że coś jest nie tak. Staje musisz się kontrolować, żeby zachować tak żeby nie zranić nieprzemyślanym słowem. Ryba potrzebuje też dużo ciepła i opieki, chociaż raczej o nie nie zabiega. A jednak. Pamiętaj, żeby Rybę ukochać i na zapas. Daj jej tyle czułości, co ona ci daje. Takie zachowanie wyjdzie na dobre obojgu partnerom.


Ryba najlepiej się sprawdza w związku z Rakiem, Skorpionem, Bykiem, Panną, Koziorożcem.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Ryby
Ryby są ciche, pokorne i trochę nadwrażliwe. W dzieciństwie lubią się trzymać matczynej spódnicy, w szkole wybierają ławki w kącie lub pod oknem, nigdy nie denerwują nauczycieli.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt