Horoskop - Ryby

Agata Kula
Znak zodiaku: Ryby 19 II – 20 III

Kobieta spod znaku Ryb to uduchowiona, wrażliwa istota, trochę introwertyczka, ale życzliwa ludziom. Natura altruistyczna. Łatwo ją zranić i wykorzystać. Cierpi w milczeniu. Konfliktów unika, kiedy robi się gorąco, usuwa się w cień. Jej świat to wyobraźnia.


Ryby to osoby, które zawsze pomogą innym, ale rzadko bronią własnego interesu. Dla nich najważniejsze są sprawy ducha. Można powiedzieć, że czasem bujają w obłokach. Czasami bywają niepraktyczne i nadwrażliwe. Łatwo poddają się wpływom. Pragną spokoju, pokoju na świecie i bardzo chcą czuć się bezpieczne. Potrzebują wiele miłości i dają wiele miłości i czułości. Trzeba z nimi postępować taktownie i delikatnie – tak samo jak one postepują w stosunku do innych ludzi. 


Wśród Ryb jest całkiem sporo geniuszy. Mają głowę do niecodziennych pomysłów, ufają intuicji, mają niesamowitą inwencję twórczą. Są wizjonerami. Zupełnie obca jest im rywalizacja, nie biorą udziału w wyścigach, unikają współzawodnictwa. Sprawdzą się tam, gdzie mogą pracować same z własnym umysłem. Ryby są inteligentne, chłoną wiedzę. 


Ryby są bardzo lubiane. Cenią lojalność i przyjaźń. Co dziwne, ich życie uczuciowe bywa bardzo rozchwiane. Ryby nie potrafią niektórych rzeczy powiedzieć wprost. Czasem to nie złe słowo, ale brak jakiegoś słowa potrafi je zranić. Równowagę osiągają dopiero jako osoby dorosłe.


Ryby posiadają skłonność do samoudręczenia. Są bardzo wrażliwymi ludźmi. Szybciej staną z wrogiem twarzą w twarz na barykadach, niż poradzą sobie z własnym bólem lub powiedzą komuś coś przykrego we własnej obronie.


Ryby dobrze czują się w towarzystwie Raka, Skorpiona, Byka, Panny, Koziorożca, Ryb. Ryby czują się dziwnie w towarzystwie Barana, Lwa, Strzelca.


Szczęśliwy dzień Ryb to czwartek, feralny środa. Metalem Ryb jest srebro, kamieniem opal, szczęśliwą cyfrą 3, a kwiatem jaśmin. Najlepiej wykształcony zmysł to słuch, najbardziej podatny na choroby Ryby mają układ trawienny.


Nasza rada dla Ryb: nie cierpcie w samotności, wykrzyczcie swój ból i złość. To przynosi ulgę.


Znane Ryby: Mikołaj Kopernik, Albert Einstein, Michał Anioł, Jerzy Waszyngton, Fryderyk Chopin, Andrzej Wajda, Kurt Cobain.