Horoskop - Ryby

Agata Kula
Znak zodiaku: Ryby 19 II – 20 III

Kobieta spod znaku Ryb to uduchowiona, wrażliwa istota, trochę introwertyczka, ale życzliwa ludziom. Natura altruistyczna. Łatwo ją zranić i wykorzystać. Cierpi w milczeniu. Konfliktów unika, kiedy robi się gorąco, usuwa się w cień. Jej świat to wyobraźnia.


Ryby to osoby, które zawsze pomogą innym, ale rzadko bronią własnego interesu. Dla nich najważniejsze są sprawy ducha. Można powiedzieć, że czasem bujają w obłokach. Czasami bywają niepraktyczne i nadwrażliwe. Łatwo poddają się wpływom. Pragną spokoju, pokoju na świecie i bardzo chcą czuć się bezpieczne. Potrzebują wiele miłości i dają wiele miłości i czułości. Trzeba z nimi postępować taktownie i delikatnie – tak samo jak one postepują w stosunku do innych ludzi. 


Wśród Ryb jest całkiem sporo geniuszy. Mają głowę do niecodziennych pomysłów, ufają intuicji, mają niesamowitą inwencję twórczą. Są wizjonerami. Zupełnie obca jest im rywalizacja, nie biorą udziału w wyścigach, unikają współzawodnictwa. Sprawdzą się tam, gdzie mogą pracować same z własnym umysłem. Ryby są inteligentne, chłoną wiedzę. 


Ryby są bardzo lubiane. Cenią lojalność i przyjaźń. Co dziwne, ich życie uczuciowe bywa bardzo rozchwiane. Ryby nie potrafią niektórych rzeczy powiedzieć wprost. Czasem to nie złe słowo, ale brak jakiegoś słowa potrafi je zranić. Równowagę osiągają dopiero jako osoby dorosłe.


Ryby posiadają skłonność do samoudręczenia. Są bardzo wrażliwymi ludźmi. Szybciej staną z wrogiem twarzą w twarz na barykadach, niż poradzą sobie z własnym bólem lub powiedzą komuś coś przykrego we własnej obronie.


Ryby dobrze czują się w towarzystwie Raka, Skorpiona, Byka, Panny, Koziorożca, Ryb. Ryby czują się dziwnie w towarzystwie Barana, Lwa, Strzelca.


Szczęśliwy dzień Ryb to czwartek, feralny środa. Metalem Ryb jest srebro, kamieniem opal, szczęśliwą cyfrą 3, a kwiatem jaśmin. Najlepiej wykształcony zmysł to słuch, najbardziej podatny na choroby Ryby mają układ trawienny.


Nasza rada dla Ryb: nie cierpcie w samotności, wykrzyczcie swój ból i złość. To przynosi ulgę.


Znane Ryby: Mikołaj Kopernik, Albert Einstein, Michał Anioł, Jerzy Waszyngton, Fryderyk Chopin, Andrzej Wajda, Kurt Cobain.

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Ryby
Ryby są ciche, pokorne i trochę nadwrażliwe. W dzieciństwie lubią się trzymać matczynej spódnicy, w szkole wybierają ławki w kącie lub pod oknem, nigdy nie denerwują nauczycieli.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt