Horoskop dla Pani Baran

Agata Kula
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IV

Pani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.


Kobieta Baran lubi, żeby coś się działo. Ma dar wypowiedzi. Uwielbia dyskutować, rozmawiać i przemawiać. Często wybiera zawód związany z polityką lub zarządzaniem, gdyż pragnie mieć władzę i uznanie. Jest osobą bardzo interesującą, energetyczną, inteligentną. Jej życie często jest wielką przygodą, gdyż kocha wyzwania, ryzyko, nawet hazard.


Przy całym umiłowaniu władzy i ryzyka Pani Baran bywa też mistyczką. Jest uduchowiona, religijna, czasami nawet dewotka! Interesuje ją filozofia, ma skłonność do refleksji i analizowania własnego życia.


Baran myśli pozytywnie. Jest optymistką. Wierzy, że zawsze wszystko się jej uda. Nie znosi sprzeciwu. Gdy coś idzie nie po jej myśli, może stać się nawet agresywna. Jeśli zajdziesz jej za skórę, może się z tobą pokłócić na noże. Ale trudno jej nie lubić, bo Pani Baran to bardzo sympatyczna osoba.


Wadą kobiety Baran może być mściwość, ośli upór, czasem zarozumialstwo. Także namiętność, jeśli przeradza się w szewską pasję, w którą Barany potrafią wpaść, może przysporzyć jej kłopotów. Ale ona zawsze jakoś sobie poradzi. Jest po prostu nie do zdarcia.


Baran najlepiej czuje się w towarzystwie Lwa, Strzelca, Ryb i Bliźniąt. Nieprzychylne mu znaki to: Rak, Waga, Koziorożec.


Wtorek jest szczęśliwym dniem Barana. Jego feralnym dniem jest piątek. Baran ma najlepiej wykształcony wzrok. Metal Barana to żelazo, kamienie brylanty i rubiny, a kolor to czerwień. Szczęśliwą cyfrą Barana jet 7, jego kwiatem róża, a rośliną laur. Baran powinien uważać na swoje nerki i układ nerwowy, gdyż są one najbardziej podatne na choroby.


Nasza rada dla kobiety Barana: jesteś wojownicza, ale pamiętaj, że inni też mają uczucia. Czasem warto pójść na kompromis albo ustąpić, zamiast do upadłego forsować swoją wolę.


Znane Barany: Jan Sebastian Bach, Kartezjusz, Casanova, Mahomet, Hitler, Leonardo da Vinci, Andersen, Sarah Jessica Parker, Keira Knigthley, Russel Crowe