Horoskop dla Pani Baran

Agata Kula
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IV

Pani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.


Kobieta Baran lubi, żeby coś się działo. Ma dar wypowiedzi. Uwielbia dyskutować, rozmawiać i przemawiać. Często wybiera zawód związany z polityką lub zarządzaniem, gdyż pragnie mieć władzę i uznanie. Jest osobą bardzo interesującą, energetyczną, inteligentną. Jej życie często jest wielką przygodą, gdyż kocha wyzwania, ryzyko, nawet hazard.


Przy całym umiłowaniu władzy i ryzyka Pani Baran bywa też mistyczką. Jest uduchowiona, religijna, czasami nawet dewotka! Interesuje ją filozofia, ma skłonność do refleksji i analizowania własnego życia.


Baran myśli pozytywnie. Jest optymistką. Wierzy, że zawsze wszystko się jej uda. Nie znosi sprzeciwu. Gdy coś idzie nie po jej myśli, może stać się nawet agresywna. Jeśli zajdziesz jej za skórę, może się z tobą pokłócić na noże. Ale trudno jej nie lubić, bo Pani Baran to bardzo sympatyczna osoba.


Wadą kobiety Baran może być mściwość, ośli upór, czasem zarozumialstwo. Także namiętność, jeśli przeradza się w szewską pasję, w którą Barany potrafią wpaść, może przysporzyć jej kłopotów. Ale ona zawsze jakoś sobie poradzi. Jest po prostu nie do zdarcia.


Baran najlepiej czuje się w towarzystwie Lwa, Strzelca, Ryb i Bliźniąt. Nieprzychylne mu znaki to: Rak, Waga, Koziorożec.


Wtorek jest szczęśliwym dniem Barana. Jego feralnym dniem jest piątek. Baran ma najlepiej wykształcony wzrok. Metal Barana to żelazo, kamienie brylanty i rubiny, a kolor to czerwień. Szczęśliwą cyfrą Barana jet 7, jego kwiatem róża, a rośliną laur. Baran powinien uważać na swoje nerki i układ nerwowy, gdyż są one najbardziej podatne na choroby.


Nasza rada dla kobiety Barana: jesteś wojownicza, ale pamiętaj, że inni też mają uczucia. Czasem warto pójść na kompromis albo ustąpić, zamiast do upadłego forsować swoją wolę.


Znane Barany: Jan Sebastian Bach, Kartezjusz, Casanova, Mahomet, Hitler, Leonardo da Vinci, Andersen, Sarah Jessica Parker, Keira Knigthley, Russel Crowe

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Baran
Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe Barany lubią czasem powalczyć z innymi uczniami albo i nauczycielami.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt