Horoskop. Jakim partnerem jest Skorpion?

Agata Kula
Skorpion jest świetnym partnerem dla odważnej i twórczej jednostki. Skorpion potrafi zaintrygować, przykuć uwagę. Lubi też flirtować i cieszyć się życiem.

Skorpion jest świetnym partnerem dla odważnej i twórczej jednostki. Skorpion potrafi zaintrygować, przykuć uwagę. Lubi też flirtować i cieszyć się życiem. Jeśli tak samo jak Skorpion lubisz się bawić, zaskakiwać, wcielać w życie ekscentryczne pomysły i masz swoje zdanie – będzie ci ze Skorpionem cudownie. Skorpion bywa dobrym kochankiem i dobrym przyjacielem. Jeśli czasem cię ukłuje, to ze zwykłej głupoty, nie z perfidii. Skorpion ceni swoich partnerów, bardzo ceni też miłość i związek, w którym się znajduje. Chociaż nie zawsze o tym wprost mówi.  

Żyć z nim w zgodzie może osoba o silnym charakterze, która nie da się zdominować lub potulna, które bycie pod wpływem drugiej połówki – będzie się podobać


Skorpion gniazdko miłości najchętniej wije z Rakiem, Bykiem, Rybami i Skorpionem.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Skorpion
Skorpion jest dość skomplikowaną osobowością. Niby ambitny, niby lubi dominować, niby wyznaje zasadę „cel uświęca środki”, ale oprócz Raka, naprawdę nie ma wierniejszego przyjaciela i czulszego chłopaka.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt