Horoskop dla Pani Skorpion

Agata Kula
Znak zodiaku: Skorpion 24 X – 21 XI

Pani Skorpion to kobieta o niezwykłym temperamencie. Jest pełna pasji, przebojowa, odważna, niezależna,ambitna, i atrakcyjna. Elektryzuje roztaczanym erotyzmem, przykuwa uwagę wyglądem, osobowością, niecodziennymi zachowaniami, oryginalnymi pomysłami.


Skorpion to znak przywódców. Czasem to odkrywcy lądów, podróżnicy, a czasem bezwzględni władcy, po prostu tyrani, i taki wizerunek – osób niebezpiecznych – podaje prawie każdy horoskop. A Skorpiony, wbrew pozorom, to osoby bardzo wrażliwe, które łatwo urazić oraz – dobrzy przyjaciele, chociaż czasem ich nieprzemyślane słowa potrafią urazić.


Pani Skorpion to osoba wytrwała i wytrzymała, ambicja pomaga jej zrealizować cele. Kobieta Skorpion idealnie nadaje się na kogoś, kto w życie ma wcielić jakiś wielki plan. Ma pasję i odwagę, a kiedy trzeba potrafi odwołać się i do agresji. Czasem lekceważy niebezpieczeństwo. Jej życie jest bardzo intensywne, pełne przygód, a ona sama – spontaniczna, ma wiele pomysłów, nie zraża się trudnościami. Dla niej nie ma problemów – są tylko wyzwania.


Kobieta Skorpion lubi towarzystwo, przyciąga do siebie ludzi, często wciąga się w przygody erotyczne, gdyż jej potrzeby seksualne są równie wielkie, jak jej pęd do życia. Potrafi być wierna, ale wierność nie jest jej główną cnotą. Jest po prostu kochliwa i lubi korzystać z życia.


Skorpion najlepiej czuje się w towarzystwie Raka, Byka, Ryb i Skorpionów. Znaki nieprzychylne Pani Skorpion to: Waga, Wodnik, Lew, Strzelec.


Szczęśliwy dzień Skorpiona to wtorek, a feralny piątek. Skorpion ma najlepiej wykształcony smak. Metal Skorpiona to żelazo, a kamień diament i rubin. Kolor – niebieski. Szczęśliwa cyfra Skorpiona to 9, kwiat goździk, a roślinami są perz i marchew. Skorpion powinien uważać na swoje oczy i głowę.


Nasza rada dla Skorpiona: trochę więcej empatii!


Znane Skorpiony: Pablo Picasso, Marcin Luter, Maria Curie-Skłodowska, Ewelina Flinta, Bill Gates, Aleksander Kwaśniewski, Demi Moore, Bryan Adams, Martin Scorsese.

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Skorpion
Skorpion jest dość skomplikowaną osobowością. Niby ambitny, niby lubi dominować, niby wyznaje zasadę „cel uświęca środki”, ale oprócz Raka, naprawdę nie ma wierniejszego przyjaciela i czulszego chłopaka.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt