Horoskop dla Pani Skorpion

Agata Kula
Znak zodiaku: Skorpion 24 X – 21 XI

Pani Skorpion to kobieta o niezwykłym temperamencie. Jest pełna pasji, przebojowa, odważna, niezależna,ambitna, i atrakcyjna. Elektryzuje roztaczanym erotyzmem, przykuwa uwagę wyglądem, osobowością, niecodziennymi zachowaniami, oryginalnymi pomysłami.


Skorpion to znak przywódców. Czasem to odkrywcy lądów, podróżnicy, a czasem bezwzględni władcy, po prostu tyrani, i taki wizerunek – osób niebezpiecznych – podaje prawie każdy horoskop. A Skorpiony, wbrew pozorom, to osoby bardzo wrażliwe, które łatwo urazić oraz – dobrzy przyjaciele, chociaż czasem ich nieprzemyślane słowa potrafią urazić.


Pani Skorpion to osoba wytrwała i wytrzymała, ambicja pomaga jej zrealizować cele. Kobieta Skorpion idealnie nadaje się na kogoś, kto w życie ma wcielić jakiś wielki plan. Ma pasję i odwagę, a kiedy trzeba potrafi odwołać się i do agresji. Czasem lekceważy niebezpieczeństwo. Jej życie jest bardzo intensywne, pełne przygód, a ona sama – spontaniczna, ma wiele pomysłów, nie zraża się trudnościami. Dla niej nie ma problemów – są tylko wyzwania.


Kobieta Skorpion lubi towarzystwo, przyciąga do siebie ludzi, często wciąga się w przygody erotyczne, gdyż jej potrzeby seksualne są równie wielkie, jak jej pęd do życia. Potrafi być wierna, ale wierność nie jest jej główną cnotą. Jest po prostu kochliwa i lubi korzystać z życia.


Skorpion najlepiej czuje się w towarzystwie Raka, Byka, Ryb i Skorpionów. Znaki nieprzychylne Pani Skorpion to: Waga, Wodnik, Lew, Strzelec.


Szczęśliwy dzień Skorpiona to wtorek, a feralny piątek. Skorpion ma najlepiej wykształcony smak. Metal Skorpiona to żelazo, a kamień diament i rubin. Kolor – niebieski. Szczęśliwa cyfra Skorpiona to 9, kwiat goździk, a roślinami są perz i marchew. Skorpion powinien uważać na swoje oczy i głowę.


Nasza rada dla Skorpiona: trochę więcej empatii!


Znane Skorpiony: Pablo Picasso, Marcin Luter, Maria Curie-Skłodowska, Ewelina Flinta, Bill Gates, Aleksander Kwaśniewski, Demi Moore, Bryan Adams, Martin Scorsese.