Horoskop. Jakim partnerem jest Baran?

Agata Kula
Baran jest partnerem pełnym fantazji i polotu. Jeśli lubisz życie w sztywnych formach, zapomnij o związku z Baranem.

Baran jest partnerem pełnym fantazji i polotu. Jeśli lubisz życie w sztywnych formach, zapomnij o związku z Baranem. Baran będzie wciąż wymyślał cele, do których będziecie dążyć, wciąż będzie chciał powiększać wasz majątek, ulepszać życie seksualne, wyjeżdżać w podróże. Ostatecznie – będzie chodzić do teatru lub zmieniać pracę. Baran będzie oczekiwał od waszego związku, że będzie on zabawny, pełen niespodzianek. Nudne obowiązki domowe – to raczej nie dla niego. Dla Barana związek to nie pranie czy sprzątanie, tylko nieustanny taniec, tango z figurami. Jeśli chcesz, żeby życie było nieprzewidywalne i pełne wyzwań – możesz śmiało wiązać się z Baranem.


Baran sprawdza się jako partner dla Lwa, Strzelca, Bliźniąt.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Baran
Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe Barany lubią czasem powalczyć z innymi uczniami albo i nauczycielami.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt