Horoskop - Bliźnięta. Jakie są Bliźnięta?

Agata Kula
Znak zodiaku: Bliźnięta 22 V – 20 VI

Pani spod znaku Bliźniąt to wulkan energii, ma sto pomysłów na minutę, uczy się łatwo i z przyjemnością, jest inteligentna, dowcipna i ma interesującą osobowość. Lubi zmiany i niespodzianki. Wciąż chce doświadczać czegoś nowego, wciąż chce realizować jakieś nowe pomysły.


Panie Bliźnięta – bez względu na wiek – zawsze są młode duchem. Mają tyle życiowej pasji, i taką chęć nadążania za światem, że zawsze z każdym znajdą wspólny język. Ich działanie zazwyczaj jest konstruktywne, a one same niezależne, przebojowe, ambitne. Genialnie potrafią przekonywać do swoich racji. Ciągle także są w procesie rozwoju. Zapisują się na różne kursy, warsztaty i czytają podręczniki samodoskonalenia.


Bliźnięta jednak szybko się nudzą. Ich wiedza – wielka – bywa czasem jednak dość płytka, gdyż w gonitwie emocji i informacji to i tamto nie zostało doczytane. Wiadomo, życie jest zbyt krótkie, żeby wszystkim się przejmować i Bliźnięta doskonale o tym wiedzą. Wiedza powierzchowna i tak im wystarcza, a innym może zaimponować. Ich wrodzone zdolności jakoś tak naturalnie prowadzą je do wszechstronnych sukcesów.


Negatywny wpływ gwiazd może Bliźnięta obdarzyć takimi cechami, jak: pycha, próżność, egoizm i agresywność. Zazwyczaj jednak są to osoby opanowane, rozsądne i znające swoją wartość. Przy czym bardzo miłe i sympatyczne w stosunku do innych. Mają wielu przyjaciół. Zazwyczaj wybierają ciekawe zawody, ich praca też jest często przygodą. Lubią zwierzęta.


Bliźnięta i ich znaki przychylne: Waga, Wodnik, Lew, Baran, Bliźnięta. Znaki niesprzyjające Bliźniętom to: Panna, Strzelec, Ryby.


Szczęśliwy dzień Bliźniąt to środa, feralny czwartek. Słuch jest ich najlepiej wykształconym zmysłem. Metal Bliźniąt to złoto, kamień agat, kolor srebrny, a cyfra przynosząca szczęście to 5. Rośliny Bliźniąt to: irys, fiołek, mięta. Najbardziej podatne na choroby mają: płuca i system nerwowy.


Nasza rada dla Bliźniąt: Bliźnięta, nie musicie wiedzieć wszystkiego, czasami warto sobie odpuścić i zająć się na przykład miłością albo leniuchowaniem. Więcej odpoczynku i mniej stresu, a wszystko będzie dobrze!


Znane Bliźnięta: Marylin Monroe, Maria Konopnicka, Platon, John Kennedy, Lenny Kravitz, Clint Eastwood, Angelina Jolie, Prince, Nicole Kidman, Lech i Jarosław Kaczyńscy.