Waga

Waga bywa solidarna, uczciwa, zawsze jest razem z klasą, nie wyłamuje się ze wspólnych wagarów i wymiany ściągami. Nie koniecznie dlatego że bardzo ją to pociąga.

Waga w czasie nastoletnim bywa często rozchwiana, przeżywa najrozmaitsze rozterki i kryzysy tożsamości. Ale ponieważ chce wszystkich zadowolić, robić dobrze wrażenie i nie sprawiać kłopotu, mało kto się domyśla, jaki mętlik ma w głowie i do jak pokrętnych potrafi dojść wniosków. Waga bywa solidarna, uczciwa, zawsze jest razem z klasą, nie wyłamuje się ze wspólnych wagarów i wymiany ściągami. Nie koniecznie dlatego że bardzo ją to pociąga. Waga po prostu nie bardzo umie odmówić. Czasem robi coś zupełnie wbrew sobie, dlatego że słowo „nie” nie przechodzi jej przez usta. Jest lubiana i nawet popularna, ale … wie, ile to kosztuje.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop. Jakim partnerem jest Waga?
Waga jest osobą partnerską. Ceni związki. Lubi, gdy otaczają ją piękno i uczucia. W miłości jest lojalna, wierna.
czytaj »
 
Horoskop - jaka jest Waga?
Znak zodiaku: Waga 23 IX – 23 XPani Waga zawsze otoczona jest gronem wielbicieli. Będzie miała w czym wybierać. To dobrze, gdyż Waga nie znosi monotonii i samotności. Woli rozrywkę, dobre towarzystwo i wszystko, co kolorowe.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Rak
  data urodzenia: 17.07

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt