Horoskop. Jakim partnerem jest Koziorożec?

Agata Kula
Koziorożec jest dobrym partnerem dla kogoś, kto lubi siedzieć we własnych sprawach, żyć we własnym świecie wypełnionym pracą, ambicjami, obowiązkami.

Koziorożec jest dobrym partnerem dla kogoś, kto lubi siedzieć we własnych sprawach, żyć we własnym świecie wypełnionym pracą, ambicjami, obowiązkami. Koziorożce to osoby dość zdystansowane do świata i uczuć. Są genialne w planowaniu i zdobywaniu celów, niekoniecznie skore do romantycznych zawrotów głowy, okazywania wielkich emocji. Ale w życiu codziennym mogą się sprawdzić jako spokojni, odpowiedzialni partnerzy, którzy się nie narzucają z własnymi problemami i własnym towarzystwem. Potrzeba trochę czasu, żeby Koziorożec otworzył dla ciebie serce i … drzwi sypialni, ale warto czekać. Koziorożec będzie twoim wiernym przyjacielem i partnerem, chociaż nie będzie się w ogóle rzucał w oczy.  


Koziorożce najlepiej rozumieją się z Bykami, Pannami, Koziorożcami.


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Koziorożec
Koziorożce to ciekawe młode osoby. Przyjaciół od serca mają niewielu – ale za to niezwykle lojalnych, bo i Koziorożce to bardzo lojalne osoby.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt