Horoskop. Jakim partnerem jest osoba spod znaku Bliźniąt?

Agata Kula
Bliźniak nadaje się dla partnera, dla kogoś, kto kocha ruch, zmienność i wiedzę. Bliźniak zaskoczy cię czytaniem poematu do śniadania, porozwiązuje twoje krzyżówki, jeśli będzie mu się nudzić, będzie cię oprowadzać po galeriach, kinach, klubach i muzeach.

Bliźniak nadaje się dla partnera, dla kogoś, kto kocha ruch, zmienność i wiedzę. Bliźniak zaskoczy cię czytaniem poematu do śniadania, porozwiązuje twoje krzyżówki, jeśli będzie mu się nudzić, będzie cię oprowadzać po galeriach, kinach, klubach i muzeach. Do poduszki będzie ci czytać lub opowiadać bajki. Nigdy nie będziesz się z nim nudzić, ale i nigdy nie będziesz mieć pewności, czy to, co sobie zaplanowaliście, faktycznie się odbędzie, czy też może twoja połówka już zmieniła wasze palny, a jeszcze nie zdążyła ci o tym powiedzieć. Jeśli liczysz na partnerski związek – może się to udać. Bliźniak lubi być nowoczesny. Tak samo w łóżku. Niestety, czasem bywa powierzchowny.


Najlepszymi partnerami dla osoby spod znaku Bliźniąt jest Waga, Wodnik, Lew, Baran. Z nimi Bliźniak szybko znajdzie wspólny język. A rozmowa może trwać latami.