Byk i miłość z innymi znakami zodiaku

Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?

Byk + Baran


Ta para ma szanse na powodzenie. Więcej ich łączy niż dzieli. Baran ma naturę trochę despotyczną, ale i Byk nie da się rozstawiać po kątach. Trochę się pokłócą, ale przynajmniej nie będzie nudno. Szczęście spotka ich wtedy, kiedy zrozumieją, że partner nie jest ich lustrzanym odbiciem, i kiedy zaakceptują ten fakt. Pouzupełniają też swoje przeciwności – Byk będzie czynił oszczędności, plany i będzie dbał o dom, Baran będzie organizował niezaplanowane wycieczki, przynosił do domu ekstrawaganckie prezenty i... wydawał, co Bykowi się uda zaoszczędzić. Grunt, żeby się wzajemnie szanować.


Byk + Byk


Na pozór jest idealnie. Wspólne cele: dobry seks i pieniądze na koncie, kontakt ze sztuką,, oddawanie się przyjemnościom, ognista namiętność... Przez pewien czas w tym związku może panować idylla, to pewne. Ale po jakimś czasie, bycza natura dojdzie do głosu. Jedno z was będzie chciało zdominować drugie, zaczną się kłótnie i swary, które... podsycą miłosny ogień. Jeśli chcecie być razem i żyć w harmonii, musicie zrozumieć, że związek nie polega na narzucaniu drugiej osobie własnego zdania i że trzeba solidnej pracy, aby utrzymać w związku ład. Ale... jesteście do tego na jak najlepszej drodze!


Byk + Bliźnięta


Może być dobrze. Byka, co prawda może irytować Bliźniacza natura: kiedy Byk będzie chciał oglądać filmy w domu pod kołdrą, Bliźniak będzie chciał się wyprawiać na Grenlandię. Kiedy Bliźniak będzie chciał iść na przyjęcie, Byk wspomni coś o dodatkowej pracy i czynieniu oszczędności. Ale – jeśli między nimi jest miłość – cóż stanie jej na przeszkodzie? W sypialnie będzie – jeśli nie gorąco, to na pewno ciepło. W domu będzie przyjacielsko i kolorowo. Znajomi już mówią o Was, że dobrana z Was para. Jeśli się postaracie dostrzegać przede wszystkim wasze zalety i starania, a nie wady i niedociągnięcia, możecie cieszyć się szczęściem do grobowej deski.


Byk + Rak


Niby nie, ale jednak... To, co łączy Byka i Raka to wierność, miłość, podobne podejście do przyjaźni, odpowiedzialności w związku, zamiłowanie do domowego życia i ochrony prywatności. Być może będą spędzać poza domem czas oddzielnie – jedno i drugie w swojej grupie znajomych, ale w domu będą patrzeć na siebie z miłością, razem sprzątać, jeść posiłki i namiętnie się kochać. Jeśli Byk jest w stanie zaakceptować fakt, że Rak lubi żyć w cieniu, a nad egzotykę przedkłada codzienność i krainę wyobraźni... Jeśli Bykowi nie będzie przeszkadzało to, że to on musi myśleć o remontach, rachunkach i sprawdzaniu stanu konta, to będzie dobrze. Oczywiście: Byk może wymagać. A nuż jego otwarta wobec świata postawa wpłynie na Raka?