Horoskop - jaka jest Waga?

Agata Kula
Znak zodiaku: Waga 23 IX – 23 X

Pani Waga zawsze otoczona jest gronem wielbicieli. Będzie miała w czym wybierać. To dobrze, gdyż Waga nie znosi monotonii i samotności. Woli rozrywkę, dobre towarzystwo i wszystko, co kolorowe.


Wadze patronuje planeta Wenus. Planeta ta, najjaśniejsza i najbliższa Ziemi, nosi imię rzymskiej bogini miłości, jest symbolem piękna i harmonii. Osoby urodzone pod znakiem Wagi, są wrażliwe na piękno, sztukę (mają także predyspozycje, aby ją tworzyć), mają urodę i wdzięk, zmysł dyplomacji, są pogodne, uprzejme, uczuciowe, taktowne.


Wady Pani Wagi to przewrażliwienie i próżność. Czasem też nieumiejętność wyrażania uczuć, których przecież w niej pełno. Waga może być spokojna i zrównoważona, może być też rozchwiana. Waga waha się, próbuje godzić wodę z ogniem, ale też jest strażniczką sprawiedliwości i tolerancji, niezastąpioną mediatorką, rzeczniczką kompromisu. Pani Waga ma też problem z mówieniem „nie”. Jej tendencja do subtelnego wyrażania pragnień, sprawia, że zbyt często te pragnienia w ogóle nie są zauważane przez ludzi z otoczenia Wagi.


Przychylne znaki Wagi to: Waga, Wodnik, Baran i Lew. Znaki nieprzychylne: Rak, Skorpion, Ryby, Bliźnięta.


Szczęśliwy dzień Wagi to piątek, feralny – wtorek. Najlepiej wykształconym zmysłem Wagi jest słuch. Jej metal to miedź, a kamień to szmaragd, agat, szafir. Kolorem Wagi jest pomarańczowy i niebieski, szczęśliwą cyfrą 6. Kwiaty Wagi to niezapominajka, maciejka, róża, rośliny: macierzanka, majeranek, sosna. Najbardziej podatnym organem na choroby jest serce.


Nasza rada dla Pani Wagi: Wago, odważ się być asertywna! Stawiaj sprawę jasno i nie przejmuj się, co o Tobie mówią! Jesteś zbyt wrażliwa, żeby wszystkim się przejmować!


Znane Wagi: Alfred Nobel, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, John Lennon, Leszek Kołakowski, Martina Navratilova, Margaret Thatcher, Agnieszka Osiecka, Matt Damon, Kate Winslet, Susan Sarandon, Sting, Catherine Zeta Jones.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Waga
Waga bywa solidarna, uczciwa, zawsze jest razem z klasą, nie wyłamuje się ze wspólnych wagarów i wymiany ściągami. Nie koniecznie dlatego że bardzo ją to pociąga.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt