Horoskop dla Pani Rak

Agata Kula
Znak zodiaku: Rak 21 VI – 22 VII

Pani Rak ma dużo tak zwanej kobiecej intuicji. Na kilometr wyczuje wroga, jak i przyjaciela. Jest wrażliwa, romantyczna, ma bujną wyobraźnię i często wiele talentów. Rak ma usposobienie raczej pesymistyczne. Często kobiecie Rak towarzyszy jakiś podskórny lęk, którego nie potrafi okiełznać.


Pani Rak umie dostosować się do wymagań życia często w oparciu o przeczucie. Rak to ten znak zodiaku, który miewa prorocze sny i dar widzenia przyszłości. Często ulega zmienności nastrojów, pozwala się zdominować depresyjnym myślom, nie wierzy w siebie.


Jako przyjaciółka pani Rak jest niezastąpiona. To właśnie jej możesz powierzyć największe sekrety ze świadomością, że zostanie to tylko między wami. Dzięki wrażliwości genialnie wyczuwa nastroje i intencje innych ludzi. Również jako partnerka jest skarbem – jest oddana, czuła, cierpliwa i wierna.


Wrażliwość Pani Rak czasem może przerodzić się w nadwrażliwość i przewrażliwienie na własnym punkcie, a brak wiary w siebie osobę spod znaku Raka może poprowadzić ku regularnej klęsce. Rak ma wielki potencjał, niestety, zbyt częsty przyduszony jest on nieśmiałością i czarnowidztwem, czasem też zwykłą hipochondrią.


Znaki przychylne Rakowi to Skorpion, Ryby, Rak i Panna. Znaki, których Rak może unikać to Baran, Waga i Koziorożec.


Szczęśliwym dniem Raka jest poniedziałek., feralnym sobota, jego metal to srebro, a kamienie to szmaragd i opal. Kolor Raka to biały, szczęśliwa cyfra 2, kwiaty Raka to irysy i maki, a rośliny świerki. Najlepiej wykształcony zmysł Raka to smak, a najbardziej podatny na choroby ma żołądek.


Nasza rada dla pani Rak: myśl pozytywnie! Jesteś wartościową osobą, wiara we własny sukces przybliży Cię do niego! Czarne scenariusze pisz swoim wrogom, nie sobie.


Znane Raki: Angela Merkel, Czesław Miłosz, Tom Cruise, Pamela Anderson, George Sand, Rembrandt, Matejko.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt