Skorpion

Skorpion jest dość skomplikowaną osobowością. Niby ambitny, niby lubi dominować, niby wyznaje zasadę „cel uświęca środki”, ale oprócz Raka, naprawdę nie ma wierniejszego przyjaciela i czulszego chłopaka.

Młody Skorpion jest osobą dość zdecydowaną i dość dobrze wie, czego chce – już od najmłodszych lat. Ma niesamowity dar przekonywania, nauczyciela potrafi przekonać, żeby nie robił klasówki, rodziców, żeby kupili mu rower, a rówieśników, że po prostu powinni mu dać ściągnąć zadanie domowe. Skorpion jest dość skomplikowaną osobowością. Niby ambitny, niby lubi dominować, niby wyznaje zasadę „cel uświęca środki”, ale oprócz Raka, naprawdę nie ma wierniejszego przyjaciela i czulszego chłopaka. Niektórym osobom załazi za skórę (oj, potrafi dokuczyć nielubianym nauczycielom), ale inne za nim przepadają. Zdecydowanie ma dużo osobistego uroku.  


brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop. Jakim partnerem jest Skorpion?
Skorpion jest świetnym partnerem dla odważnej i twórczej jednostki. Skorpion potrafi zaintrygować, przykuć uwagę. Lubi też flirtować i cieszyć się życiem.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Skorpion
Znak zodiaku: Skorpion 24 X – 21 XIPani Skorpion to kobieta o niezwykłym temperamencie. Jest pełna pasji, przebojowa, odważna, niezależna,ambitna, i atrakcyjna. Elektryzuje roztaczanym erotyzmem, przykuwa uwagę wyglądem, osobowością, niecodziennymi zachowaniami, oryginalnymi pomysłami.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt