Ryby

Ryby są ciche, pokorne i trochę nadwrażliwe. W dzieciństwie lubią się trzymać matczynej spódnicy, w szkole wybierają ławki w kącie lub pod oknem, nigdy nie denerwują nauczycieli.

Ryby są ciche, pokorne i trochę nadwrażliwe. W dzieciństwie lubią się trzymać matczynej spódnicy, w szkole wybierają ławki w kącie lub pod oknem, nigdy nie denerwują nauczycieli, a jeśli się zakochują, to najczęściej, niestety, bez wzajemności. Chociaż – jeśli w takim młody wieku zdarzy im się odwzajemnione uczucie, to często będzie to miłość na całe lata albo i nawet do grobowej deski. Raczej niepozorne, skrywają w sobie zaskakujący świat uczuć. Mają bogatą wyobraźnię, czasem zabłysną ciekawym pomysłem, czasem mądrym wypracowaniem, a czasem... będą w wielkim stresie stać pod tablicą, i z tego powodu, że wszyscy na nich patrzą, tak się zdenerwują, wrócą do ławki ze złą oceną.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop. Jakim partnerem jest Ryba?
Ryba jest nastawiona na duchowość i dawanie. Jest osobą trochę zamkniętą w sobie, ale jak już się da poznać, to okazuje się, że konie można z nią kraść.
czytaj »
 
Horoskop - Ryby
Znak zodiaku: Ryby 19 II – 20 IIIKobieta spod znaku Ryb to uduchowiona, wrażliwa istota, trochę introwertyczka, ale życzliwa ludziom. Natura altruistyczna. Łatwo ją zranić i wykorzystać. Cierpi w milczeniu. Konfliktów unika, kiedy robi się gorąco, usuwa się w cień. Jej świat to wyobraźnia.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt