Bliźnięta

Bliźnięta opętane są twórczą pasją, poznawaniem świata i ludzi. Często wprost z imprezy trafiają wprost do laboratorium. Robota pali im się w rekach, z tym że … dość rzadko ją kończą.

Bliźnięta opętane są twórczą pasją, poznawaniem świata i ludzi. Często wprost z imprezy trafiają wprost do laboratorium. Robota pali im się w rekach, z tym że … dość rzadko ją kończą. Na świecie jest przecież tyle ciekawych rzeczy, że czasem nie warto według nich czekać na wynik dłuższego eksperymentu, a książek nie trzeba czytać od deski do deski. Bliźnięta pasjami lubią się uczyć.... ale tylko kilku wybranych przedmiotów, które albo ciekawe są same w sobie, albo wykładane interesująco przez nauczyciela. Ich pasją może być nawet fizyk, o ile fizyk ma gruntowną wiedzę i umie błysnąć humorem. W dzień zakończenia roku dość często Bliźniak wraca do domu uradowany świadectwem z czerwonym paskiem, na które wcale tak bardzo się nie napracował...

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop - Bliźnięta. Jakie są Bliźnięta?
Znak zodiaku: Bliźnięta 22 V – 20 VIPani spod znaku Bliźniąt to wulkan energii, ma sto pomysłów na minutę, uczy się łatwo i z przyjemnością, jest inteligentna, dowcipna i ma interesującą osobowość. Lubi zmiany i niespodzianki. Wciąż chce doświadczać czegoś nowego, wciąż chce realizować jakieś nowe pomysły.
czytaj »
 
Horoskop. Jakim partnerem jest osoba spod znaku Bliźniąt?
Bliźniak nadaje się dla partnera, dla kogoś, kto kocha ruch, zmienność i wiedzę. Bliźniak zaskoczy cię czytaniem poematu do śniadania, porozwiązuje twoje krzyżówki, jeśli będzie mu się nudzić, będzie cię oprowadzać po galeriach, kinach, klubach i muzeach.
czytaj »
 
Bliźnięta i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerski i miłosny dla Bliźniąt. Jakim partnerem jest Bliźniak? A Pani Bliźniak? Z kim Bliźniakowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt