Koziorożec

Koziorożce to ciekawe młode osoby. Przyjaciół od serca mają niewielu – ale za to niezwykle lojalnych, bo i Koziorożce to bardzo lojalne osoby.

Koziorożce to ciekawe młode osoby. Przyjaciół od serca mają niewielu – ale za to niezwykle lojalnych, bo i Koziorożce to bardzo lojalne osoby. Są ambitne, w nauce często wzorowe, dość lubiane, ale trochę... chłodne. Nieco dystansują się do świata, czasami mogą wydawać się odległe lub nieuprzejme. Mimo że lubią się bawić, na imprezie potrafią czasem tylko siedzieć i obserwować, a innym razem będą szaleć i rozgrzewać towarzystwo – w zależności od nastroju. Nie sprawiają kłopotów, ale i nie wyróżniają się za bardzo, bo nie lubią rzucać się w oczy. Mają dobry kontakt z rodzicami. Są może trochę bardziej dorosłe niż ich rówieśnicy...

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop. Jakim partnerem jest Koziorożec?
Koziorożec jest dobrym partnerem dla kogoś, kto lubi siedzieć we własnych sprawach, żyć we własnym świecie wypełnionym pracą, ambicjami, obowiązkami.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Koziorożec
Znak zodiaku: Koziorożec 22 XII – 20 I Pani Koziorożec to mistrzyni koncentracji i namysłu. Nikt tak jak ona nie potrafi zmotywować się do działania i narzucić sobie dyscypliny. Jest bardzo konsekwentna i ambitna, pracowita, zazwyczaj osiąga swoje cele i wymarzony status materialny. Ma silną wolę.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt