Baran

Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe Barany lubią czasem powalczyć z innymi uczniami albo i nauczycielami.

Baran to bardzo dobre dziecko, chociaż trochę uparte. Zaangażowane w naukę, ambitne. Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe Barany lubią czasem powalczyć z innymi uczniami albo i nauczycielami. Nie ma co się tym jednak przejmować. Rozpychanie się łokciami i forsowanie swojego zdania w szerszej perspektywie wyjdzie im tylko na dobre. Barany dość wcześnie zapoznają się z twardymi regułami życia i dzięki temu szybciej się przystosowują do życia w społeczności momentami przypominającej dżunglę.

podobne teksty

Horoskop dla Pani Baran
Znak zodiaku: Baran 21 III – 20 IVPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem.
czytaj »
 
Horoskop. Jakim partnerem jest Baran?
Baran jest partnerem pełnym fantazji i polotu. Jeśli lubisz życie w sztywnych formach, zapomnij o związku z Baranem.
czytaj »
 
Baran i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Barana i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Baran? A Pani Baran? Z kim Baranowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Rak
  data urodzenia: 17.07

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt