Baran i miłość z innymi znakami zodiaku

Agata Kula

Baran + Strzelec


Dobra para. Chociaż Barana może irytować idealizm Strzelca, a Strzelca pewna arogancja Barana. Ale zainteresowania mają podobne – zmienianie świata, także tego najbliższego naokoło siebie. Ruch i energia to to, co lubią oboje. Razem więc będą mogli realizować swoje niecodzienne projekty i wzajemnie się podtrzymywać na duchu oraz motywować do walki. Być może Strzelec natchnie Barana do jakichś działań pro publico bono, a Baran z chęcią i ogniem będzie je realizował. Będą też oczywiście mogli godzinami rozprawiać o kulturze albo ostatnio przeczytanych książkach. Jeśli Strzelcowi zamarzy się kariera artysty, Baran będzie jego wyśnionym menedżerem.


Baran + Koziorożec


Hym... tak, jeśli są razem, to znaczy, że bardzo się kochają. Nad związkiem muszą pracować. W każdej jego sferze. Spodobać się sobie mogą na zasadzie – przeciwieństwa się przyciągają. Dystans i skrupulatność Koziorożca może Barana wręcz zamurować. Ich światy są dość różne. Ich seksualność i temperamenty to dwie różne planety. Ten związek to po prostu wyzwanie! Cóż, kiedy już się przepracuje wszystkie różnice, zaakceptuje odmienność i nauczy żyć ze sobą w miłości.... to życie może wyglądać pięknie. Życzymy więc wytrwałość w pracy nad związkiem. Miłość wszystko zwycięża.


Baran + Wodnik


To dwójka indywidualistów o mocnych charakterach. Wodnik kocha wolność i niezależność, nie da się skłonnemu do dominacji Baranowi podporządkować. Jeśli oboje będą pamiętać o tym, że nie są identyczni, że mogą lubić inne rzeczy i w innych się realizować będzie całkiem dobrze. Na tym etapie mogą zostać inspiracją dla siebie. Ich żywiołowość i optymizm pozwolą im przejść przez trudy życia oraz ewentualne trudności w związku. W sypialni być może nie będzie idealnie, ale od czasu do czasu wybuchnie tam prawdziwy ogień. Miejmy nadzieję, bo inaczej Baran obumrze.


Baran + Ryby


O. Ciekawie dobrana para. Żywioł i spokój. Wojowniczość i ugoda. To Baran w tym związku będzie stroną dominującą. Ryby – skore do uległości, spokojne, czułe i uduchowione, podporządkują się woli Barana i będą z tym szczęśliwe. Baran musi wciąż pamiętać o jednym – jego partner to osoba o dużej wrażliwości, trzeba na to zwracać uwagę na każdym kroku. Po pewnym czasie takie zachowanie po prostu wchodzi w krew. Oboje mogą mieć satysfakcję z takie związku i wzajemne oparcie. Oraz – o ile Baran da się porwać – głębokie życie duchowe. Po jakimś czasie będą swoimi najlepszymi przyjaciółmi. I nie tylko:-)

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Baran
Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe Barany lubią czasem powalczyć z innymi uczniami albo i nauczycielami.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 30.05

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt