Baran i miłość z innymi znakami zodiaku

Agata Kula
Horoskop partnerki dla Barana i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Baran? A Pani Baran? Z kim Baranowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?

Baran + Baran


Całkiem niezła konstelacja kochanków. Co prawda, będą się kłuć rogami, ale za to będą się rozumieć. Ich podobne ambicje będą miały okazję rozkwitnąć w tym związku, ciekawą zabawą będzie wspólne zdobywanie wyznaczonych celów. Dla pary wojowniczych Baranów nic nie jest straszne. Ich wzajemna miłość doda im siły w samodzielnym życiu. Ogień w sypialni pozwoli załagodzić ewentualne konflikty, które dość często będą wybuchać z racji upartości obojga, ale … nikt nie powiedział, że idealna miłość jest pozbawiona kłótni.


Baran + Byk


Ta para ma szanse na powodzenie. Więcej ich łączy niż dzieli. Baran ma naturę trochę despotyczną, ale i Byk nie da się rozstawiać po kątach. Trochę się pokłócą, ale przynajmniej nie będzie nudno. Szczęście spotka ich wtedy, kiedy zrozumieją, że partner nie jest ich lustrzanym odbiciem, i kiedy zaakceptują ten fakt. Pouzupełniają też swoje przeciwności – Byk będzie czynił oszczędności, plany i będzie dbał o dom, Baran będzie organizował niezaplanowane wycieczki, przynosił do domu ekstrawaganckie prezenty i... wydawał, co Bykowi się uda zaoszczędzić. Grunt, żeby się wzajemnie szanować.


Baran + Bliźniak


Będzie kolorowo. Taka para ma możliwość zawojować świat. Bliźniak, dążący do nieustannego rozwoju, o lotnym umyśle i 100 sprawach do załatwienia, jest bardzo dobry partnerem uwielbiającego życie i niespodzianki Barana. Wycieczki, bujne życie towarzyskie, dysputy o książkach i filmach będą spajać życie tej pary. Oboje będą się wciąż inspirować. Będą się także wspierać w realizowaniu swoich wymyślnych pomysłów. Być może ta para nigdy nie będzie zasypiać, w końcu wciąż jest tak dużo do powiedzenia sobie, do nauczenia się czegoś nowego. A gdy już wyczerpią tematy – zostanie jeszcze jeden – zmysłowość.


Baran + Rak


Ich życie będzie biegło dwutorowo: w domu i poza nim. Dom będzie oazą w której Rak będzie pielęgnował miłość i dawał czułość. Poza domem rządzić będzie Baran. To on będzie wpadał na niezliczone pomysły, które rozruszają Raka – wrażliwego domatora. Za to od Raka Baran przejmie dużo liryzmu, Rak poprowadzi Barana-wojownika do krainy miłości i marzeń. Partnerzy – jeśli zechcą otworzyć się na swoje różnice – będą mieć życie kolorowe i bogate. Jeśli natomiast będą chcieć dopasować drugą osobę do swoich ram – są skazani na porażkę. Wiele rzeczy można polubić, wiele wynegocjować, ale nigdy nie uda nam się zmienić kogoś na siłę wbrew jego woli. Jest potencjał, żeby stworzyć spójny, szczęśliwy związek, ale jest i wiele różnic.