Baran i miłość z innymi znakami zodiaku

Agata Kula

Baran + Lew


Związek dwóch ognistych osobowości, dwóch osób lubiących dominować. Ale mają też wiele wspólnych zainteresowań: uwielbiają życie, ludzi, zwycięstwa i grę jako taką. Mogą stworzyć doskonałą parę, jeśli skoncentrują się na celu, na dużych rzeczach – miłości, zgodzie, planach na przyszłość. W życiu codziennym to i owo może zgrzytać, ale komu nie zgrzyta...? Miłością da się załatać największe dziury. Początek miłości może być jak rażenie piorunem. Dwie podobne w ambicjach istoty przyciągną się z dużą siłą. Będą w siebie zapatrzone i będą chciały się stopić ze sobą na zawsze. Cała praca dla tego związku, to podtrzymanie początkowej fascynacji na tym samym poziomie przez następne lata. Uwaga – jest to możliwe! Osobowości Byka i Lwa są w stanie tego dokonać.


Baran + Panna


Zorganizowana i zmysłowa Panna może się bardzo Baranowi podobać. On wyznaczy cel, ona opracuje drogę realizacji i we względnej symbiozie będą liczyć wspólne lata. Zresztą, z Panną Baran będzie mógł rozwijać swój seksualny temperament. Wśród ochów i achów Panny oraz jej wielkiej pomysłowości dotyczącej łoża, ciepło i rozkosznie będzie im w długie zimowe noce. Z tym, że … nie każda para tych znaków będzie żyła w tak wielkiej harmonii. Szczęścia życzymy wszystkim, ale i ostrzegamy – są różnice. Są. Ale nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli już na siebie trafiliście – to gwiazdy tak chciały. Pedantyczność i taktyczność zachowań Panny być może będzie działała Baranowi na nerwy – i na odwrót – impulsywność Barana być może będzie wyprowadzać Pannę z równowagi, ale … nie ma ludzi ideałów i związków idealnych.


Baran + Waga


Tak, to się może udać. Chociaż z daleka Baran i Waga nie wydają się najbardziej porywającą parą, może być bardzo ciekawie. Baran, który kocha życie i wyzwania, ciągle chce coś zdobywać i zawojowywać, przy Wadze, która większość rzeczy zdobywa dyplomacją i taktem, będzie się może czuł trochę zbity z pantałyku, ale i zainspirowany. Miłość i piękno, które przepełniają Wagę, kojąco będą wpływać na nerwy Barana. Być może niekiedy Baran będzie się buntował przeciw dzieleniu włosa na czworo i temu, że rzeczy nie dzieją się już natychmiast, ale Waga na pewno będzie umiała go przekonać, że na efekty czasem warto poczekać, a cierpliwość i łagodność też są cnotami. Oraz, że dzięki dyplomacji i negocjacji czasem da się osiągnąć więcej.


Baran + Skorpion


To para wojowników. Gwałtowne charaktery, dalekosiężne plany, wielkie ambicje i … wielka namiętność. Jeśli między Skorpionem i Baranem jest miłość – cały świat należy do nich. Oboje lubią walczyć i wygrywać. Jeśli będą grać ze sobą, a nie przeciw sobie, ich życie będzie intensywne i przebogate. Jeśli się poranią, gotowi każdą miłość doprowadzić do rozpadu. Złośliwość, gwałtowność i pamiętliwość, kto ich zranił – może im przysporzyć kłopotów. Ale jeśli z racji miłości pochowają pazury, będą tworzyć związek prawie idealny. No, oczywiście pomijając kłótnie. Ale i to zrekompensują sobie wojażami i ekscytującym seksem. Tak, ci będą mieli co opowiadać wnukom.