Baran i miłość z innymi znakami zodiaku

Agata Kula

Baran + Lew


Związek dwóch ognistych osobowości, dwóch osób lubiących dominować. Ale mają też wiele wspólnych zainteresowań: uwielbiają życie, ludzi, zwycięstwa i grę jako taką. Mogą stworzyć doskonałą parę, jeśli skoncentrują się na celu, na dużych rzeczach – miłości, zgodzie, planach na przyszłość. W życiu codziennym to i owo może zgrzytać, ale komu nie zgrzyta...? Miłością da się załatać największe dziury. Początek miłości może być jak rażenie piorunem. Dwie podobne w ambicjach istoty przyciągną się z dużą siłą. Będą w siebie zapatrzone i będą chciały się stopić ze sobą na zawsze. Cała praca dla tego związku, to podtrzymanie początkowej fascynacji na tym samym poziomie przez następne lata. Uwaga – jest to możliwe! Osobowości Byka i Lwa są w stanie tego dokonać.


Baran + Panna


Zorganizowana i zmysłowa Panna może się bardzo Baranowi podobać. On wyznaczy cel, ona opracuje drogę realizacji i we względnej symbiozie będą liczyć wspólne lata. Zresztą, z Panną Baran będzie mógł rozwijać swój seksualny temperament. Wśród ochów i achów Panny oraz jej wielkiej pomysłowości dotyczącej łoża, ciepło i rozkosznie będzie im w długie zimowe noce. Z tym, że … nie każda para tych znaków będzie żyła w tak wielkiej harmonii. Szczęścia życzymy wszystkim, ale i ostrzegamy – są różnice. Są. Ale nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli już na siebie trafiliście – to gwiazdy tak chciały. Pedantyczność i taktyczność zachowań Panny być może będzie działała Baranowi na nerwy – i na odwrót – impulsywność Barana być może będzie wyprowadzać Pannę z równowagi, ale … nie ma ludzi ideałów i związków idealnych.


Baran + Waga


Tak, to się może udać. Chociaż z daleka Baran i Waga nie wydają się najbardziej porywającą parą, może być bardzo ciekawie. Baran, który kocha życie i wyzwania, ciągle chce coś zdobywać i zawojowywać, przy Wadze, która większość rzeczy zdobywa dyplomacją i taktem, będzie się może czuł trochę zbity z pantałyku, ale i zainspirowany. Miłość i piękno, które przepełniają Wagę, kojąco będą wpływać na nerwy Barana. Być może niekiedy Baran będzie się buntował przeciw dzieleniu włosa na czworo i temu, że rzeczy nie dzieją się już natychmiast, ale Waga na pewno będzie umiała go przekonać, że na efekty czasem warto poczekać, a cierpliwość i łagodność też są cnotami. Oraz, że dzięki dyplomacji i negocjacji czasem da się osiągnąć więcej.


Baran + Skorpion


To para wojowników. Gwałtowne charaktery, dalekosiężne plany, wielkie ambicje i … wielka namiętność. Jeśli między Skorpionem i Baranem jest miłość – cały świat należy do nich. Oboje lubią walczyć i wygrywać. Jeśli będą grać ze sobą, a nie przeciw sobie, ich życie będzie intensywne i przebogate. Jeśli się poranią, gotowi każdą miłość doprowadzić do rozpadu. Złośliwość, gwałtowność i pamiętliwość, kto ich zranił – może im przysporzyć kłopotów. Ale jeśli z racji miłości pochowają pazury, będą tworzyć związek prawie idealny. No, oczywiście pomijając kłótnie. Ale i to zrekompensują sobie wojażami i ekscytującym seksem. Tak, ci będą mieli co opowiadać wnukom.

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Znaki zodiaku
Bez względu na to, czy wierzymy w horoskopy, czy nie, każda z nas zna swój znak zodiaku. Zapewne też, każda z nas czasem z przekory, czasem dla zabawy, czasem, żeby dowiedzieć się, co ją czeka, czyta sobie horoskop. Czym w takim razie są znaki zodiaku? Skąd się wzięły?
czytaj »
 
Horoskop, czyli podglądanie godziny
Czym jest horoskop?Słowo horoskop pochodzi z języka greckiego i dosłownie znaczy „podglądanie godziny”. Horoskop to przepowiednia przyszłości oparta o pozycję ciał niebieskich na niebie. Astrologia zakłada, że istnieją związki między losem ludzi i zjawiskami na niebie. Aby postawić horoskop potrzebne są: dokładna data urodzenia (godzina i minuty) oraz miejsce urodzenia. Pierwsze horoskopy powstawały ponad pięć tysięcy lat temu w Mezopotamii, Indiach i Babilonie.
czytaj »
 
Baran
Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe Barany lubią czasem powalczyć z innymi uczniami albo i nauczycielami.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt