Bliźnięta i miłość z innymi znakami zodiaku

Bliźnięta + Strzelec


Mówi się, że te znaki nie znajdą porozumienia i szybko rozczarują się sobą. Czy jednak zawsze należy odpuszczać sobie znajomość, z powodu zodiakalnego niedopasowania? Warto na początek określić swoje plany i cele, być może są sprawy, które Was wiążą, być może to dzięki nim znajdziecie wspólną drogę. Strzelec, jako dusza szlachetna, skora do pomocy, działania, realizowania marzeń, na pewno znajdzie jakieś porozumienie z szybkim, łaknącym wiedzy i przygód Bliźniakiem. Dużo Was dzieli, ale możecie być razem, czeka Was tylko dużo wspólnej, rozwijającej oboje pracy. Ale Wy to przecież uwielbiacie – tę pracę na sobą! Dbajcie więc o wszystkie dziedziny życia, łącznie z seksualną – warto, aby w kryzysach seks cementował Waszą więź.


Bliźnięta + Koziorożec


Wam trzeba mocnego spoiwa, żebyście się trzymali razem, a w kryzysach za daleko nie odchodzili od siebie. Zamknięta natura Koziorożca, jego dystans do świata i zamiłowanie do skupionej, samotnej pracy, mogą sugerować Bliźniakowi, że Koziorożec jest zajęty tylko i wyłącznie sobą. Z kolei gorąca natura Bliźniaka, może czasami aż „podgotowywać” Koziorożca. Dlatego – musicie bardzo świadomie zdecydować, co Was łączy i czego chcecie. Bycie razem nie będzie dla Was łatwe, o ile ciągle nie będzie sobie przypominać po co i dlaczego chcecie ze sobą być. Kiedy Bliźniak będzie często słyszał od Koziorożca, że jest kochany i szanowany, będzie mu łatwiej przetrwać wszystkie małe i duże, prawdziwe i wyimaginowane burze. A pocieszenia nie będzie szukał tylko i wyłącznie u znajomych, ale także u swojego partnera – Koziorożca.


Bliźnięta + Wodnik


Och, będzie to para, o której głośno będzie przed długie lata w kręgu znajomych i rodziny. Dlaczego oni się nie rozstaną? - będą się zastanawiać inni. A Wy przecież wiecie, że jesteście dla siebie stworzeni. Nie przejmujcie się opiniami i komentarzami. Sami najlepiej wiecie, co robicie. Wasze usposobienia są podobne, rozumiecie oboje, czym jest wolność, miłość i dobro. Konwenanse nie są dla Was. Dla Was jest szalona miłość i tysiące zmian, przed które przejdziecie razem. Po latach wciąż będziecie na siebie patrzeć z zachwytem. Oczywiście, praca nad sobą też będzie potrzebna. Wychodząc do innych ludzi, pamiętajcie, żeby wychodzić też sobie naprzeciw. To ważne, bo w wirze zmian możecie się pomylić i uznać, że łączy Was głównie przeszłość. Ale w gwiazdach macie zapisaną miłość na całe życie.


Bliźnięta + Ryba


Te znaki mają szansę na szaloną miłość. Miłość, która przyszła nie wiadomo skąd i nie widmo gdzie Was zaprowadzi. Zanim staniecie na ślubnym kobiercu, pomyślcie, co Was łączy i czego oczekujecie od życia. Miłość nie zawsze starcza, aby latami być ze sobą razem. Często szaleńcza miłość Bliźniaka i Ryb kończy się równie szybko i gwałtownie, jak się pojawiła. Ale pamiętajcie, że wszystko jest w Waszych rękach. To tylko od Was zależy, czy zachwycicie się sobą na chwilę, na kilka lat, czy na całe życie. Ryba będzie zafascynowana i jednocześni przerażona stylem życia szybkiego i wszędobylskiego Bliźniaka. Bliźniaku, daj Rybie miłość, opiekę i poczucie bezpieczeństwa. Ona jest szczęśliwa, tylko po prostu musi czasem trochę ponarzekać, powymyślać sobie choroby, ot, taka rybia natura... Kochają ją mocno, a przekonasz się, że rybie serce na zawsze jest twoje.