Bliźnięta i miłość z innymi znakami zodiaku

Horoskop partnerski i miłosny dla Bliźniąt. Jakim partnerem jest Bliźniak? A Pani Bliźniak? Z kim Bliźniakowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?

Bliźnięta + Baran


Będzie kolorowo. Taka para ma możliwość zawojować świat. Bliźniak, dążący do nieustannego rozwoju, o lotnym umyśle i 100 sprawach do załatwienia, jest bardzo dobry partnerem uwielbiającego życie i niespodzianki Barana. Wycieczki, bujne życie towarzyskie, dysputy o książkach i filmach będą spajać życie tej pary. Oboje będą się wciąż inspirować. Będą się także wspierać w realizowaniu swoich wymyślnych pomysłów. Być może ta para nigdy nie będzie zasypiać, w końcu wciąż jest tak dużo do powiedzenia sobie, do nauczenia się czegoś nowego. A gdy już wyczerpią tematy – zostanie jeszcze jeden – zmysłowość.


Bliźnięta + Byk


Może być dobrze. Byka, co prawda może irytować Bliźniacza natura: kiedy Byk będzie chciał oglądać filmy w domu pod kołdrą, Bliźniak będzie chciał się wyprawiać na Grenlandię. Kiedy Bliźniak będzie chciał iść na przyjęcie, Byk wspomni coś o dodatkowej pracy i czynieniu oszczędności. Ale – jeśli między nimi jest miłość – cóż stanie jej na przeszkodzie? W sypialnie będzie – jeśli nie gorąco, to na pewno ciepło. W domu będzie przyjacielsko i kolorowo. Znajomi już mówią o Was, że dobrana z Was para. Jeśli się postaracie dostrzegać przede wszystkim wasze zalety i starania, a nie wady i niedociągnięcia, możecie cieszyć się szczęściem do grobowej deski.


Bliźnięta + Bliźnięta


No, wybuchowa para. Nasze Bliźniaki mają szansę na dobre, wspólne życie, pełne przygód, podróży, namiętności i wspólnego rozwoju. Na przeszkodzie może jednak stanąć sama natura Bliźniąt: jeśli na jaw wyjdzie egoizm, agresywność, nadpobudliwość, mogą się poranić. Uważajcie, żeby w chwili kłótni nie powiedzieć sobie zbyt dużo, szczerość to co innego niż obwinianie siebie nawzajem. Jeśli przeważy dobra część natury Bliźniąt – chęć doskonalenia się, poznawania, zaciekawienia światem i drugą osobą, może być rewelacyjnie, Bliźniaki mają wielką szansę obdarzyć się wielkim szczęściem.


Bliźnięta + Rak


Na początku zobaczmy, co może łączyć domatora, introwertyka Raka z ekstrawertykiem, urodzonym awanturnikiem i podróżnikiem Bliźniakiem? Mogą znaleźć jakieś porozumienie w świecie marzeń, może w domu, ale jeśli Rak się nie otworzy pod wpływem tego uczucia i nie będzie chciał poznać więcej świata, poza swoim podwórkiem, Bliźnięta mogą się czuć sfrustrowane. Rak może być partnerem do rozwoju, ale nic Bliźniętom po rozwoju, kiedy będzie je ciągnąć na dyskotekę albo na wakacje! Być może ten związek spajać będzie życie seksualne, a – być może – miłość, która nie zna granic. Jeśli tak będzie, a Bliźniak od czasu do czasu wyprawi się gdzieś sam, sam pozna nowych ludzi i nowe miejsca i – zachowa wierność, związek może być spełniony.