Bliźnięta i miłość z innymi znakami zodiaku

Bliźnięta + Lew


I kto tu będzie rządził? Bliźniętom podobać się może dominująca i ambitna natura Lwa, ale równie dobrze może irytować, o ile Lew przesadzi. Lwu życie z Bliźniakiem też może się wydać kolorowe, intrygujące, po prostu – satysfakcjonujące i ciekawe. Znaki mogą się doskonale uzupełniać, to może być naprawdę coś: wspólne pożeranie życia, kosztowanie przygód, małe i duże szaleństwa, eskapady na koniec świata. Mogą też doprowadzać siebie do szału. Pozornie ta para jest niedobrana, ale to od Was zależy, jak będą Was widzieć znajomi i Wy sami. Na początku wiele osób może uważać, że do siebie raczej nie pasujecie. Ale czy warto przejmować się opinią obcych ludzi?


Bliźnięta + Panna


Takiej parze astrologowie wróżą udaną starość, problem tylko, żeby do tej starości wytrwać razem. Bliźnięta i Panna nawzajem zwracają swoją uwagę, lubią się, mogą stanowić udaną parę. Ich związek jednak miewa okresy harmonii oraz okresy różnych uczuciowych zawirowań. Połączyć może ich ambicja, osiąganie wspólnych celów, marzenie o wielkim świecie. Skrupulatność Panny jednak czasem może podcinać skrzydła Bliźniakowi. Kiedy Bliźniak chce zamawiać bilety na samolot zupełnie bez zastanowienia, Panna będzie studiowała mapy i odświeżała walizki. Jeśli w tym związku będzie panował ład, to będzie to bezwzględna zasługa Panny, jeśli nie wkradnie się do związku rutyna – należy za to dziękować Bliźniakowi.


Bliźnięta + Waga


Początkowo osoby spod tych znaków będą czuły się sobą oczarowane. Piękny duch Wagi zafascynuje miłującego sztukę i piękno Bliźniaka. Znajomość, która zrodzi się ze wspólnego czytania poezji, chodzenia po teatrach i filharmoniach, może przerodzić się w gorące i fascynujące uczucie. Po okresie zachwytu być może jednak nadejdzie kryzys – okaże się, że różnice między Wami są dość duże, a Wam brak opanowania i tolerancji wobec wybryków partnera. Jeśli jednak będzie umieli sobie bezgranicznie zaufać i przetrwacie kilka pierwszych kryzysów, otworzy się przed Wami wspólna droga. Na tyle się już dotrzecie i poznacie we wspólnym życiu, że będziecie się wspierać jak najlepsi przyjaciele, w sypialni zaś pozostaniecie młodymi kochankami. Byle tylko Waga nauczyła się uzewnętrzniać swoje potrzeby...


Bliźnięta + Skorpion


To, co ich do siebie zbliży, to ich niekłamany sex appeal. Porozumienie na płaszczyźnie intelektu też nie będzie bez znaczenia. Wspólne ambicje i plany, a do tego gorące apetyty seksualne – to może dać dobry start do udanego, wieloletniego związku. Bliźniak jednak będzie stał tutaj przed większym wyzwaniem: będzie musiał nauczyć się zapominać o skorpionich wybrykach, które, oj, będą się pojawiały i to często. Cóż, nawet, jeśli czeka Was kanapka u psychoanalityka, kłótnie i rzucanie talerzami – to warto. Taka para nie znudzi się sobą zbyt szybko. O ile wytrzyma – to nawet po latach będzie okrywała swoje sekrety, które będą wciąż magnetyzowały drugą stronę. A Bliźniak będzie miał w Skorpionie oddanego przyjaciela.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerki dla Byka i wszystkich znaków. Jakim partnerem jest Byk? A Pani Byk? Z kim Bykowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 
Bliźnięta
Bliźnięta opętane są twórczą pasją, poznawaniem świata i ludzi. Często wprost z imprezy trafiają wprost do laboratorium. Robota pali im się w rekach, z tym że … dość rzadko ją kończą.
czytaj »
 
Horoskop - Bliźnięta. Jakie są Bliźnięta?
Znak zodiaku: Bliźnięta 22 V – 20 VIPani spod znaku Bliźniąt to wulkan energii, ma sto pomysłów na minutę, uczy się łatwo i z przyjemnością, jest inteligentna, dowcipna i ma interesującą osobowość. Lubi zmiany i niespodzianki. Wciąż chce doświadczać czegoś nowego, wciąż chce realizować jakieś nowe pomysły.
czytaj »
 
Horoskop. Jakim partnerem jest osoba spod znaku Bliźniąt?
Bliźniak nadaje się dla partnera, dla kogoś, kto kocha ruch, zmienność i wiedzę. Bliźniak zaskoczy cię czytaniem poematu do śniadania, porozwiązuje twoje krzyżówki, jeśli będzie mu się nudzić, będzie cię oprowadzać po galeriach, kinach, klubach i muzeach.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 30.05

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt