komentowany artykuł:

Horoskop dla Pani Wodnik
Horoskop dla Pani Wodnik
Znak zodiaku: Wodnik 20 I - 19 IIPani Wodnik musi być wolna. Wolność, niezależność, indywidualizm – to coś, co kocha. Nigdy nie narzuca własnego zdania innym. Nigdy nie zrobi tego samego dwa razy tak samo. Wciąż eksperymentuje, zaskakuje, odkrywa. Cechuje ją ciekawość poznawcza i entuzjazm.
 

liczba komentarzy: 4

# 42015.04.19, 08:00

gość
Znam 5 kobiet wodników , wszystkie wredne , plotkują , nieżyczliwe . Jednym słowem paskudztwa jakich mało !! ten opis w ogóle do nich nie pasuje . Bzdury !!!!
# 32012.06.20, 13:34

>>5>>
Jestem wodniczką i cały ten tekst pasuje jak ulał do mnie.
Jestem w związku z Koziorożcem, nie ma tam wzmianki o koziorożcach ale jest to bardzo burzliwy związek, chyba dlatego że cenię sobie niezależność a w tym związku została mi ona zabrana, doskonale czuję się jako samotna osoba, ale nie sama a przynajmniej nie zbyt długo sama, uwielbiam towarzystwo ale sama tez się nie nudzę bo świat mojej fantazji się nie kończy.
# 22012.04.05, 11:36

popo
Jestem rasową wodniczką 28. 01. 98 jak wskazuje rok jestem tygrysem w chińskim zodiaku a to odpowiednik wodnika. Przez całe życie jak dotąd najbliższe były mi najbardziej bliźniaki, raki i ryby a według tego zodiaku te ostatnie mają byc mi najmniej przychylne ( ryby). Ten horoskop jest nieprawdziwy. Wodniki bardzo dobrze sie czuja w towarzystwie Blizniat, Ryb, Raków i Wag. Z nimi wlasnie tworza najszczesliwsze zwiazki. Powinny natomiast wystrzegac sie blizszych kontaktów z Bykami i skorpionami. Osoby urodzone w tym znaku cenia sobie wolnosc i niezaleznosc. Uwielbiaja zjawiska, rzeczy i przedmioty niezrozumiale, oryginalne i dziwaczne. Ich zycie zazwyczaj jest burzliwei obfituje w nagle, niespodziewane zdarzenia. Wiele Wodników lotnikami, pisarzami, naukowcami albo aktorami.
# 12010.06.27, 17:34

KlauduŚka
Jestem Wodnikiem i zgadzam się z tym co jest tu napisane.

Traktuję ludzi z szacunkiem, owszem, ale jeśli mnie na serio wkurzą, to umiem powiedzieć im co myślę.

Na serio cały ten tekst jest moim odzwierciedleniem.

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Wodnik
  data urodzenia: 16.02

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt