Wodnik

Dziecko Wodnik bywa problematyczne. Nastolatek – Wodnik bywa problematyczny tym bardziej. Jeśli ktoś będzie łamał rodzicielskie zakazy to właśnie on – to już jego cecha wrodzona.

Dziecko Wodnik bywa problematyczne. Nastolatek – Wodnik bywa problematyczny tym bardziej. Jeśli ktoś będzie łamał rodzicielskie zakazy to właśnie on – to już jego cecha wrodzona. Nałogowy z niego buntownik, wagarowicz i włóczykij – jego duch pragnie wolności. Siedzenie całymi dniami w szkole jest dla niego nie do wytrzymania. On woli wędrować po górach, czytać książki i grać na gitarze. Na wagary może się wybrać tak samo do kina... jak i do szkolnej biblioteki – tu według własnego gustu i potrzeb wybierać może książki, pogrążać się w świecie fantazji i marzyć o miłości. Jest wierny, wrażliwy i dobry – chociaż czasem może uchodzić na rogatą duszę i krnąbrnego ucznia. To tylko pozory. Wyrośnie na porządnego człowieka.

podobne teksty

Horoskop. Jakim partnerem jest Wodnik?
Wodnik nieba ci przychyli, Wodnik zadba o to, by miłość zawsze kwitła, by seks był gorący, a dom był prawdziwym domem – oazą.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Wodnik
Znak zodiaku: Wodnik 20 I - 19 IIPani Wodnik musi być wolna. Wolność, niezależność, indywidualizm – to coś, co kocha. Nigdy nie narzuca własnego zdania innym. Nigdy nie zrobi tego samego dwa razy tak samo. Wciąż eksperymentuje, zaskakuje, odkrywa. Cechuje ją ciekawość poznawcza i entuzjazm.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt