Byk i miłość z innymi znakami zodiaku

Byk + Strzelec


Strzelec i Byk powinni się dogadać. Podobna wrażliwość, podobny seksualny temperament. Strzelec wpłynie na Byka bardzo pozytywnie, Byk przy nim otworzy się na świat, uzewnętrzni mnóstwo uczuć, rozwinie talenty. Strzelec dzięki związaniu się z Bykiem, stanie trochę mocniej na nogach, zadba o siebie, nauczy się zdrowego egoizmu, którego trochę mu brakuje, przestanie się czuć za wszystkich odpowiedzialny. Za to poczuje się odpowiedzialny za siebie i swój dom. Domatorski i zapobiegliwy Byk, będzie miał z kim snuć fantazje i wciąż ulepszać związek, upiększać mieszkanie i przestawiać szafy. Będą dobrymi przyjaciółmi, zgranymi kochankami. Być może razem będą pracować w jakiejś organizacji charytatywnej lub razem będą prowadzić agitację polityczną – na rzecz lepszego jutra. Mają szansę na kolorowy związek.


Byk + Koziorożec


Koziorożec chłodny, ambitny i zdystansowany? Przy Byku stanie się gorący, czuły, a ambicje zamieni w sukcesy. Dostanie od Byka tyle ciepła i pozytywnej energii, że będzie mógł obdarzyć tymi uczuciami całą korporację, po której szczeblach będzie się wspinał. Byk za to będzie spokojny, że partner robi karierę, umie o siebie zadbać i przynosi przyzwoite pieniądze do domu. O ile jedno i drugie prace będzie zostawiać za drzwiami, to czeka ich bardzo fajna wspólna przyszłość. Oprócz namiętności, będą ich łączyć wspólna wrażliwość, chęć rozwoju i robienia pieniędzy. Być może jedno i drugie będzie miało swoją własną firmę i będą się wspierać w robieniu interesów? Zrozumienie i pasja pozwolą im ciekawie przeżyć życie i z radością witać każdy nowy dzień.

Byk + Wodnik


Pomijając fakt, że związki z Wodnikiem w ogóle bywają trochę bardziej skomplikowane, to Byk może sobie dobrze z Wodnikiem radzić. Na pewno zaspokoją nawzajem swój głód uczuć. Spięcia mogą się jednak pojawić na linii wolność – wspólnota. Byk, domator, mocno osadzony w realiach, dąży do stałego związku, opartego na wierności i przywiązaniu. Wodnik, kochający wolność i niezależność, słowa „miłość i związek” może rozumieć trochę inaczej, niż tradycyjny Byk. Jeśli oboje dogadają się w kwestiach zasadniczych i nikt nie będzie zazdrośnikiem, to może się udać. Na pewno czeka ich wiele niespodzianek. Wodnikowi dobrze będzie u boku Byka, Byk do Wodnika będzie się po prostu musiał przyzwyczaić.


Byk + Ryby


To może być to. Oboje lubią miłość, oboje potrzebują kochać i być kochanym. Na pewno mogą dać sobie wiele uczucia i to ich połączy. Natomiast prozaiczne życie będzie trochę bardziej skomplikowane, niż życie uczuciowe. Jeśli Byk będzie pamiętał, że Ryba jest bardzo wrażliwa (żeby nie powiedzieć: nadwrażliwa) i będzie wokół niej chodził na palcach, to będzie dobrze, nawet jeśli regularnie będą się kłócić. Jeśli Byk zapomni, że osoba, z którą się związał jest wrażliwa, zamknięta w sobie oraz lubi wszystkie urazy w sobie dusić i rzadko walczy o swoje – to Ryba może z Bykiem pocierpieć. Gdyż Byk, mimo że czuły i uroczy, lubi czasem narzucać własne zdanie.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Horoskop. Jakim partnerem jest Wodnik?
Wodnik nieba ci przychyli, Wodnik zadba o to, by miłość zawsze kwitła, by seks był gorący, a dom był prawdziwym domem – oazą.
czytaj »
 
Bliźnięta i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerski i miłosny dla Bliźniąt. Jakim partnerem jest Bliźniak? A Pani Bliźniak? Z kim Bliźniakowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 21.06

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt