Byk i miłość z innymi znakami zodiaku

Byk + Lew


Będzie gorąco. Lwu może się wydawać, że to on tu rządzi. Ale Byk (szczególnie Pani Byk) swojego Lwa dość szybko owinie wokół palca. Będzie porykiwanie i branie na rogi, ale kto się czubi, ten się lubi. Życie tej pary może upłynąć na pokazywaniu się w towarzystwie, realizowaniu zawodowych i życiowych ambicji, gromadzeniu majątku i częstych wizytach w sypialni – co oboje lubią. Tak więc jest szansa na wspaniałe porozumienie i harmonię. O ile – pozorna wojna o przewodnictwo w stadzie, nie zamieni się w wojnę prawdziwą. Cóż, Byk wiele gotów wycierpieć jest z miłości i dla kogoś, kogo kocha. A Lew gotów zagryźć wszystkich, którzy są gotowi przeszkodzić szczęściu. Byle tylko jedno i drugie miało świadomość o co walczą, i kogo kochają...


Byk + Panna


Nuda? Nie dla zakochanych! Na początku będzie miłość! Te znaki mają dość podobny temperament, oboje tak samo lubią seks, co i patrzenie sobie w oczy. Po jakimś czasie – kiedy już nasycą apetyt i zrealizują wzajemnie swoje fantazje zacznie się proza życia. Ale i wtedy będzie poprawnie – Panna będzie dbać o zasady, plany i porządek, Byk będzie razem z nią planować i porządkować – zarówno dom, jak i wspólne życie. Nie będzie walki, ani burz. To będzie spokojne życie. No, może czasem się pokłócą i po obrażają na siebie, aby coś sobie udowodnić. Ale to tylko doda świeżości tej relacji. W łóżku harmonia. Byk będzie się mógł wyżyć, a Panna w końcu będzie zaspokojona i nie będzie musiała udawać cnotki!


Byk + Waga


Romantyczne dusze, prawość, zamiłowanie do miłości i liryzmu – to ich łączy. Może Bykowi trochę będzie brakować pasji... Ale Waga z pewnością czymś mu to wynagrodzi. Czytanie książek, dyskusje o filmach, życie kulturalne, które oboje lubią, na pewno scementuje związek i dostarczy pożywki do rozmów i wymiany myśli. W sypialni ogień umiarkowany, no, chyba że Byk zaszaleje i weźmie sprawy we własne ręce... Waga raczej nie będzie się opierać. Ale porozumienie w życiu domowym, poczucie bezpieczeństwa i dopełniania się będzie bardzo pozytywnie wpływać na inne sfery życia. Jeśli włożą trochę pracy w doskonalenie swojej relacji, stworzą partnerstwo prawie idealne i będą w symbiozie żyć przez całe lata.


Byk + Skorpion


Czy temperament seksualny może być jedyną sferą spalająca związek? Dla tych, którzy uważają, że przeciwieństwa się przyciągają, związek Byka i Skorpiona może być inspirującym doświadczeniem, niekończącą się grą. Dla tych, którzy uważają, że ludzie powinni być do siebie podobni pozostaje... wypracowanie tych podobieństw! Jeśli chcecie być razem, nic nie stanie Wam na przeszkodzie... oprócz Was samych i waszych uprzedzeń. Od razu po wyjściu z łóżka, weźcie się do roboty: okazujcie sobie szacunek i przyjaźń, znajdzie wspólne hobby, powpisujcie sobie nawzajem ważne rzeczy w kalendarzu, a wtedy układ gwiazd będzie sprawą drugorzędną. Uważajcie, aby moment, w którym skończy się pożądanie, nie był tym samym, w którym się okaże, że żyjecie w dwóch rożnych światach. Tak w ogóle nie musi być, ale o tym trzeba myśleć za wczasu.

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
czytaj »
 
Horoskop. Jakim partnerem jest Wodnik?
Wodnik nieba ci przychyli, Wodnik zadba o to, by miłość zawsze kwitła, by seks był gorący, a dom był prawdziwym domem – oazą.
czytaj »
 
Bliźnięta i miłość z innymi znakami zodiaku
Horoskop partnerski i miłosny dla Bliźniąt. Jakim partnerem jest Bliźniak? A Pani Bliźniak? Z kim Bliźniakowi najłatwiej stworzyć harmonijny związek? Z kim może nie wyjść?
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 21.06

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt