Strzelec

Strzelec, już od dziecka, lubi marzyć. O czym? Najczęściej o podróżach, przygodach i... pokoju na świecie. Jest bardzo prawy. To on będzie na podwórku bronił pokrzywdzone dzieci.

Strzelec, już od dziecka, lubi marzyć. O czym? Najczęściej o podróżach, przygodach i... pokoju na świecie. Jest bardzo prawy. To on będzie na podwórku bronił pokrzywdzone dzieci, to on będzie angażował się w różne akcje pomocowe, zbierał podpisy i... tym samym, ujmował serca wszystkich znajomych. Strzelec to mały buntownik a nawet rewolucjonista. Chce pięknie żyć i chce być pożyteczny. Kiedy się zakocha – będzie śpiewał z gitarą pod oknem swej wybranki lub przygotowywał kolację przy świecach. Na randkę pójdzie do lasu... a nawet na cmentarz o północy, bo brakuje mu mocnych wrażeń. W szkole zazwyczaj nie jest orłem, ale może brylować w kilku przedmiotach. Powtarzanie klasy raczej mu nie grozi...

brak komentarzy
dodaj komentarz »

podobne teksty

Horoskop. Jakim partnerem jest Strzelec?
Strzelec może być partnerem prawie każdego. Jest osobą optymistyczną, radosną, wrażliwą, szybko znajduje z ludźmi nić porozumienia.
czytaj »
 
Horoskop dla Pani Strzelec
Znak zodiaku: Strzelec 22 XI – 21 XIIKobieta spod znaku Strzelca to urodzona optymistka. Tryska energią i wierzy w ludzi. Chce i umie zmieniać świat. Podniesie na duchu nawet osobę w depresji. Jej beztroska i radość życia udzielają się wszystkim naokoło. Zaraża entuzjazmem. Zawsze ma dobry humor.
czytaj »
 

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 17.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt