Urodzeniowy horoskop dla Lwa - 14.08

Samodzielny, pomysłowy, ufa w swoje szczęście życiowe.

Jaki jest Lew z 14 sierpnia ?

zodiak LewWoli układać plany i projektować aniżeli wykonywać, nie lubi szczegółów. Ma zdolności handlowe. Jest usposobionym filantropijnie, pragnąłby przyjść z pomocą ludzkości i ulżyć cierpiącym. Jest to doskonały organizator, a jego zdolności w tym kierunku specjalnie się przejawiają w zakresie wojskowości. lubi wszelkie sporty, a także z zamiłowaniem kolekcjonuje broń i trofea myśliwskie. W życiu jest samodzielnym. Zwłaszcza co do wychowania swych dzieci, nie słucha żadnych rad i nie idzie za wskazówkami innych. Świetnie potrafi urządzać przyjęcia dla swych gości. Wesoły, przywiązany do życia, nieraz popełnia wybryki i popada w krańcowość. Wady. Często wykazuje dużo lenistwa, rozmiłowany w zbytku i rozkoszy, lubi wypoczywać, jak kot na słońcu. Typ nierozwinięty pragnie koniecznie komenderować i przewodzić nad innymi i chętnie poddaje się złudzeniom oraz iluzjom swej wspaniałości i królewskości. Wydaje mu się, że jego osoba ma niesłychane znaczenie, i wobec tego traktuje z góry wszystkich niżej stojących i młodszych od siebie.
Co mu grozi. Niezgoda z rodziną, a we własnym domu może być narażonym na niebezpieczeństwa, ewentualnie ze strony krewnych. Sam sobie szkodzi jak najwięcej i jest swym najgorszym wrogiem. Dzięki swej nieostrożności, łatwo się naraża. Do czego powinien dążyć? Niech unika jak najstaranniej narażania się na niebezpieczeństwo osobiste gdyż inaczej może przeżywać wielkie katastrofy.

Jakie są kobiety Lwy ?

Pani Lew urodzona dziś jest silnie przywiązaną do swych dzieci, których ma niewielką ilość. Gdy się je gani lub gdy się skarżyć na nie, wówczas matka wybucha gniewem gwałtownym, a gdy się krzywdzi jej dzieci, może posunąć się aż do okrucieństwa. Jak wychować dziecko w tym dniu urodzone? Potrzebuje ono jak najstaranniejszego wychowania. Dzięki swemu poczuciu sprawiedliwości wrodzonej szlachetności i poczuciu godności, bardzo silnie odczuwa wszelką niesprawiedliwość doznaną. Gdy rodzice raz ustalą jakieś zasady wychowania, nie powinni ich zmieniać ani naruszać.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Strzelec
  data urodzenia: 13.12

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt