Urodzeniowy horoskop dla Wodnika - 25.01

Optymistycznie nastrojony - potrafi być miły i podobać się swemu otoczeniu.

Jaki jest Wodnik z 25 stycznia ?

zodiak WodnikCzuły, ciekawy, inteligentny zręcznie układa różne projekty, mające zapewnić mu powodzenie. Wesoły, towarzyski i dość oryginalny - ma zamiłowania literackie, a lubi przy tym spory i dyskusje. Ma on dobre zamiary, a jego usposobienie jest myślące i kontemplacyjne. W jego naturze jest przy tym dość dużo władczości, a wola jest zazwyczaj dość silna. Potrafi rozkazywać innym, gdy zajdzie tego potrzeba, pragnie się wybić i zrobić karierę, okazując instynkt do interesów. Jego myśli zarówno jak i uczucia są bardzo ruchliwe. Jest bardzo wrażliwy na stosunki towarzyskie, chętnie współdziała z arystokracją i zawiera związki małżeńskie z osobami wyżej od siebie stojącymi pod względem towarzyskim. Nieraz trochę zarozumiały lub zmienny, zdolny jest jednak do dyskrecji. Może osiągnąć powodzenie jako literat. Pełen przyjemnego optymizmu - zręcznie wyraża swoje myśli, okazując przy tym zdolności dekoracyjne, unikając jednak starannie głębi. Wprawdzie natura takiego człowieka jest sympatyczna - jednakże w dość dużym stopniu jest on tylko odbiciem swego otoczenia.
Już bardzo wcześnie zapowiada się jako geniusz - lecz prawie nigdy nim nie zostaje. Czego się strzec winien. Człowiekowi urodzonemu dziś grożą niebezpieczeństwa moralne - całkowitego pogrążenia się w egoizmie, karesach, igraszkach, co w skutkach może doprowadzić również do powikłań i komplikacji życiowych. Igra on z uczuciami, a ulega namiętnościom. Być może, że ten jego egotyzm jest tylko przykrywką słabości wewnętrznej, która nie jest w stanie oprzeć się zmysłom. W pierwszej części swego życia przeważnie jest biedny, lecz później stan majątkowy poprawia się stopniowo. Żyje zazwyczaj długo, a pod koniec życia zdobywa zaszczyty i odznaczenia.

Jakie są kobiety Wodniki ?

Pani Wodnik urodzona dziś jest stała, prawa i liberalna. Przedsiębierze dalsze podróże, a w życiu rodzinnym spotykają ją nieraz przykrości. Dzieci zazwyczaj ma niewiele.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 21.06

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt