Urodzeniowy horoskop dla Wodnika - 12.02

Sprawiedliwy, wierny, subtelny - sympatią swą obejmuje całą ludzkość.

Jaki jest Wodnik z 12 lutego ?

zodiak WodnikJest to człowiek prawy, o wszechstronnych sympatiach i zainteresowaniach. Jego umysł jest otwarty i postępowy, pozbawiony wszelkich przesądów. Tradycja i autorytet nie wywierają nań wpływu. Gdy się z nimi styka bezpośrednio - patrzy na nie poważnie i spokojnie, okazując - być może - nawet pewną życzliwość i zainteresowanie. Żadna kurtuazja ani uprzejmość nie powstrzyma go w poszukiwaniu czystej prawdy. Trzeba jednak zastrzec, że te właściwości urodzin dzisiejszych występują dopiero w ludziach, którzy osiągnęli odpowiedni rozwój. W przeciętnych zaś przedstawicielach rodzaju ludzkiego są najczęściej uśpione i przejawiają się - prawdę powiedziawszy - dość słabo. Praca sprawia takiemu człowiekowi przyjemność, a swoje wysiłki kontynuuje z wielką pilnością i wytrwałością. Interesują go sprawy polityczne, edukacyjne, ruchy społeczne, a jego zawód jest przeważnie intelektualny. Ostrożny, bardzo rozsądny - jest popularny, towarzyski i często prowadzi życie publiczne, występując przed szerszą publicznością.
Zazwyczaj łączy się w życiu z jakimś partnerom, związkami, towarzystwami, klubami lub też stale się inicjatorem jakiegoś ruchu społecznego, który złączy jego wysiłki z innymi we wspólne sprawy. Jego droga życiowa nie jest agresywna ani wojownicza. Nie spieszy się zbytnio - może czekać. Im dłużej zaś czeka - tym jaśniej widzi wszystko dookoła, tym głębiej przenika wszelkie problematy. Jest to człowiek wolny od próżności i zarozumiałości: nigdy nie pozuje. Co mu grozi. Gdy po wielu latach ostateczne rezultaty jego wysiłków będą bliskie już realizacji - życia może je zniweczyć i w ten sposób utracić je może raz na zawsze. Czeka go miłość platoniczna i rozłączenie z towarzyszami.

Jakie są kobiety Wodniki ?

Dla kobiet urodziny te są niezbyt fortunne w sprawach małżeństwa i miłości i mogą przynieść urodziny synów, z powodu których później powstają kłopoty życiowe.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Ryba
  data urodzenia: 21.02

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt