Urodzeniowy horoskop dla Ryb - 20.03

Ambitny, samowolny - nie zwraca uwagi na żadne względy.

Jaki jest Ryba z 20 marca ?

zodiak RybaUmysł jego jest ścisły, jasny, bezpartyjny. Jest to człowiek uzdolniony wszechstronnie, o wysokich ambicjach. Broni zaciekle swych poglądów i zapatrywań, jego poczucie moralne opanowane jest nieraz przez egoizm. Z uporem trzyma się swej własnej drogi w życiu. Namiętności jego są silne i nierzadko opanowują rozsądek. To, co potrafi zdobyć przy pomocy swych wybitnych zdolności - nieraz zostaje zepsute przez brak giętkości i nie zwracanie uwagi na żadne względy. O ile nie osiągnie wysokiego rozwoju intelektualnego - okazuje dużo próżności, zarozumiałości i egoizmu. Przy wybitnym rozwoju intelektu nabiera właściwości dyktatorskich. Zawsze jest bardzo wymagający, surowy i niezłomny, okazuje szorstkość i nieraz dziwaczność - ale dzięki rozwojowi swych dużych zdolności umysłowych może osiągnąć w jakimś kierunku mistrzostwo. Narodziny te oznaczają punkt zwrotny w życiu człowieka: albo przezwycięży przeciwności i osiągnie tryumf nad nimi, albo też sam spowoduje swój własny upadek.
W sprawach społecznych i politycznych okazuje duże zdolności i szybko prześciga innych ludzi. Zna on doskonale swoje możliwości i swój umysł, decyduje się tak szybko i przejawia taką bystrość działania, - że potrafi skutecznie zwalczać ludzi stojących znacznie wyżej pod wszystkimi względami, wykorzystując ich chwilowe wątpliwości lub wahanie. Gdy jednak zetknie się z całkowicie nowymi problematami i porzuci bity gościniec przeciętnych interesów życiowych - może okazać się zupełnie nie na wysokości zadania i zawieść pokładane nadzieje. W miłości jest wymagający i konwencjonalny, zmysłowy, egoistyczny, namiętny. Nie dochowuje wierności.

Jakie są kobiety Ryby ?

Pani Ryba urodzona dziś jest niezwykle niezależna, aktywna i niewiele sobie robi z konwenansów światowych. Jej życie domowe nie zawsze układa się szczęśliwie. W stosunkach z podwładnymi i dziećmi jest uprzejma i szlachetna, okazuje wspaniałomyślność - ale mniej zastanowienia. Najlepsze rezultaty osiągnie zarówno we współdziałaniu jak i w małżeństwie z ludźmi urodzonymi od dnia 23.07 do dnia 24.08 i od dnia 23.11 do dnia 22.12.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Wodnik
  data urodzenia: 25.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt