Urodzeniowy horoskop dla Ryb - 11.03

Dumny, wojowniczy - działa bystro i zręcznie.

Jaki jest Ryba z 11 marca ?

zodiak RybaJego charakter jest silny i wyniosły, a usposobienie władcze i bynajmniej nie pokojowe. Jest to indywidualność wybitna, działająca szybko i zręcznie. Umysł jego jest przenikliwy i ostry, a zdolności wykonawcze bardzo duże. Zdecydowany w stopniu najwyższym - skierowawszy swoje siły do jednego wyłącznie celu - może osiągnąć doskonale rezultaty. A jednak - mimo wszystko - w swym życiu osobistym nie zawsze udaje mu się osiągnąć szczęście. Nieustannie układa tak najbardziej wyniosłe i fantastyczne projekty - w czym jest mu pomocą jego bujna wyobraźnia. Rzadko zdarza się człowiek urodzonych dziś, który nie miałby jakichś specjalnych tajemnic lub nie był zaplątany w tajemnicze przeżycia. Potrafi on niezwykle zręcznie przenikać tajemnice innych, a swą życiową działalność lubi również otaczać tajemnicą, pozostając w ukryciu i nie wysuwając się zbytnio na plan pierwszy. Jest on niezwykle zawzięty i uparty i dlatego może działać w sposób udręczający na jednostki o innym temperamencie i charakterze.
Chociaż nie można o nim powiedzieć, aby był zarozumiały - trudno jednakże go zadowolić. Jeszcze trudniej jest przeniknąć jego właściwe zamiary i dojść, czego chce w istocie. Mimo najrozmaitszych przeciwności potrafi sobie torować drogę poprzez wszelkie trudności, a instynkt nieomylny wiedzie go do celu. Życie jego wypełniają niezwykle wydarzenia i przeżycia. Zręczny, dostosowujący się, sympatyczny - lubi zmiany i wszystko ekscytujące.

Jakie są kobiety Ryby ?

Pani Ryba urodzona dziś - posiada dużo wdzięku, a jej życie psychiczne jest wysubtelnione, nie zawsze czuje się szczęśliwa: Czego się strzec winien. Jego natura jest nierzadko podwójna, o sprzecznych tendencjach, a uczucia mogą się znajdować w konflikcie z umysłem. Aktywny, często niezadowolony - okazuje skłonność do kłótni i sporów i może podlegać niebezpieczeństwu zranienia, zwłaszcza w godzinach nocnych. Podwójność w jego życiu może się jeszcze tak zaznaczyć, że będzie adoptowany lub też wychowywany nie przez własnych rodziców - ewentualnie posiadać dwa ogniska rodzinne lub w wieku późniejszym dwa mieszkania, albo też wykonywać dwa zawody jednocześnie.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Wodnik
  data urodzenia: 25.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt