Urodzeniowy horoskop dla Panny - 11.09

Chociaż nieraz jest trochę szorstki, można na nim polegać.

Jaki jest Panna z 11 września ?

zodiak PannaCzynny, wspaniałomyślny, w dużym stopniu interesuje się sprawami innych ludzi, interesami przyjaciół, a zwłaszcza ich przygodami miłosnymi, chętnie pośredniczy w zawieraniu związków lub w ich zrywaniu. Potrafi poświęcić się dla swego otoczenia i pracować gorliwie dla dobra innych, a w razie potrzeby otacza ich opieką i służy pomocą. Starannie strzeże swych tajemnic, a również troskliwie czuwa nad tajemnicami swych przyjaciół. Zdolny i zręczny jest we wszelkich swoich poczynaniach: doskonale układa plany i obmyśla swoje projekty. Może zostać dobrym uczonym, zdolnym muzykiem. Porządny, metodyczny, interesuje się medycyną i może zostać dobrym doktorem lub magnetyzerem. Umysł jego jest bystry, przenikliwy, przedsiębiorczy, a w studiach naukowych może okazać dużą wytrwałość. Wady. Chociaż jego zachowanie się jest najczęściej proste i naturalne, bywa również dość szorstki. Charakter bowiem posiada nieco fantastyczny, usposobiony jest krytycznie i bywa cierpki, wykazując nieraz brak delikatności.
Mimo to jednak odznacza się swą ścisłością i jest człowiekiem prawym, za co zyskuje uznanie otoczenia. Można na nim polegać. lubi sport i życie wiejskie, rolnictwo, ogrodnictwo, hodowlę zwierząt i roślin. Pragnie zachować swa niezależność życiową, ale trudno, przychodzi mu ją zdobyć. Jest pracowity, jego wysiłki przyniosą rezultaty pomyślne, ale trzeba dodać, że lepszym jest podwładnym, aniżeli kierownikiem.

Jakie są kobiety Panny ?

Pani Panna urodzona dziś ubiera się starannie i chętnie przoduje innym w modzie. Uczuciowa, chętnie poświęcająca się dla rodziny, okazuje jednakże dużo ambicji towarzyskich i jest zwolenniczką arystokracji. Ma ona jak najlepsze intencje i dąży do celów wysokich, ale łatwo ulega zniechęceniu. Najlepsze związki tworzy z osobami urodzonymi od dnia 22.12 do 21.01 i od dnia 20.04 do dnia 21 maja.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Wodnik
  data urodzenia: 21.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt