Urodzeniowy horoskop dla Koziorożca - 28.12

Układa szerokie projekty i zręcznie je realizuje.

Jaki jest Koziorożec z 28 grudnia ?

zodiak KoziorożecDowcipny, subtelny, utalentowany - potrafi też być gniewnym, drażliwym, trywialnym i podejrzliwym. Jest bardzo czynny i aktywny a czasami spełnia nawet dobre uczynki - lecz czyni to dość rzadko. Taktowny, sympatyczny - łatwo potrafi wyrazić swoje myśli - czy to w mowie czy w piśmie. Nie jest wolnym od przeceniania samego siebie i egoizmu. Jednakże uczucie może zaprowadzić go dość daleko. Nieco chytry i nieco bojaźliwy - całkowicie ufa tej osobie, której odda swoje serce. Chętnie służy ludzkości na planie materialnym, układa szerokie projekty i okazuje zadziwiającą wytrwałość w realizacji wszelkich przedsięwzięć, które obiecują bezpośrednie korzyści. Gdy natomiast perspektywy materialne nie zapowiadają się korzystnie - łatwo się zniechęca. Każdy człowiek urodzonych dziś powinien być kształcony w kierunku handlowym, nawet w wypadku gdy dziedziczy znaczny majątek, a to ze względu na wielkie zdolności wrodzone do handlu. Troszczy się bardzo o swój wygląd zewnętrzny i dba o dobrą opinię, a przede wszystkim stara się zachować jak najlepsze stosunki z wyższymi sferami towarzyskimi, co może go nawet narazić na znaczne wydatki i wpędzić w długi.
Czego powinien się wystrzegać? Aby nie ulegał swemu zamiłowaniu do sporów i sprzeczek i nie wywoływał niepotrzebnych nieporozumień. Chociaż jest bardzo pracowitym, lubi jednak przebywać w złym towarzystwie. Grozi mu też niebezpieczeństwo z powodu nadużyć zmysłowych lub ekscesów.

Jakie są kobiety Koziorożce ?

Pani Koziorożec urodzona dziś dość żywa i płocha, z wiekiem rozwinie swój charakter i stanie się wierną, odważną i pewną siebie. Chociaż stara się to ukrywać wszelkimi sposobami -jest w gruncie rzeczy bardzo zazdrosną. Dzięki gorliwości, wytrwałości i umiejętności koncentrowania się na swej pracy osoba urodzona dziś może liczyć na powodzenie. Uda jej się to, co może innemu by się nie powiodło.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 30.05

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt