Urodzeniowy horoskop dla Byka - 25.04

Dzięki swym wybitnym zdolnościom może zrobić karierę.

Jaki jest Byk z 25 kwietnia ?

zodiak BykJest to człowiek uzdolniony w wielu kierunkach, dzięki czemu może dużo w życiu osiągnąć. Gdy uda mu się rozwinąć odpowiednio swoje zdolności umysłowe - może zostać uczonym, a co najmniej rozsądnym człowiekiem, orientującym się niezwykle trafnie we wszelkich sytuacjach życiowych. Potrafi połączyć w jedno wiedzę teoretyczną - nabytą z mądrością wrodzoną i zdrowym rozsądkiem. Nieraz też ma jakieś własne specjalne poglądy na sprawy religijne. Ożywia go też zamiłowanie do przygód, odkryć, wynalazków, poczynań ryzykownych. Ma usposobienie dość szczęśliwe - jest bowiem zadowolony z życia i obdarzony szczodrze darami przyrody - zdolnościami i talentami. Serce jego wypełniają uczucia bardzo intensywne. Ożywia go dobra wola, a pracy oddaje się z zamiłowaniem. Jest on zadowolony z tego, co posiada i to uczucie daje mu stałe poczucie własnego szczęścia. Odznacza się siła i odwagą - potrafi się skutecznie bronić przed wrogami. Trudno go rozgniewać - jednakże raz wyprowadzony z równowagi i podrażniony - staje się gwałtowny i nieubłagany.
Na ogół dość pokojowo usposobiony i wytrwały - lubi życie wiejskie i rolnictwo. Wiedzie mu się też we wszelkich zawodach, które mają związek z ziemią, jej produktami, nieruchomościami i w ogóle ze wszystkim co konkretne, dotykalne, solidne. Często sam w końcu staje się właścicielem posiadłości ziemskiej. Na ogół trzeba stwierdzić, że w życiu czeka go szczęścia dość dużo. Jego ambicje życiowe zazwyczaj się spełniają.

Jakie są kobiety Byki ?

Pani Byk urodzona dziś - jest odważna i posiada dużo energii - ale też bywa nieraz dość gwałtowna i zbyt łatwo się unosi. Mimo to posłuszna jest swym obowiązkom i potrafi być dobrą żoną. Okazuje dużo wrodzonego zdrowego rozsądku i jest dość bystra - czasami jednak zbyt gadatliwa. Może mieć dużo dzieci, którym zostawi majątek.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt